2726
عنوان

دیر راه رفتن کودک

279 بازدید | 32 پست

مامانا سلام

بچم چند روزه یازده ماهمو تموم کرده 

دوماهه میتونه از وسیله بگیره پاشه و کنار مبل چند قدمی میره.کلی دستشو میگیرم راه میبرمش 

کنار مبل یا وسیله ی ربعم میتونه وایسع

ولی بدون کمک حتی یه ثانیه نمیتونه وایسه.چیکار کنم 

۱۱ماه دیرنیس بابا دخترخوب ول کن بچه رو

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز دیر نیست نگران نباش. 

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
2728

پسر‌منم تنهایی راه نمیرفت

دقیقا شب تولدش چند قدم رفت 

کم کم اعتماد بنفس گرفت دیگه از فرداش خودش راه میرفت

۱۱ ماه دیر نیس 

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

دختر من دیر راه رفت من کلی پی گیری کردم و عکس و آزمایش، بعد دکتر گفت خانم این میتونه راه بره ولی نمیخواد، تنبل هست

خلاصه که تو 14 ماهگی راه رفت ولی اگر برگردم به همان دوران بازهم همه اون پی گیری ها رو میکنم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

نگران نباش بچها باهم متفاوتن بچتو با هیچ بچه ای مقایسه نکن پسر من سیزده ماهگی تازه دوسه قدم راه رفته بود بعد دوباره ی ماه هرکارر کردم ی قدمم نرفت تا خودش راه افتاد

یه کاربر قدیمیه تازه پیداشده

دختر منم تا یازده ماهگی نمیتونست به تنهایی راه بره، بردم متخصص اطفال آزمایش گرفت ویتامین دی بدنش کم بود ، شربت داد فکر کنم آمپول هم بود دقیقا یادم نیست ولی بعد از مدت کوتاهی یه شبه راه افتاد

خب کوچولووعه هنوز! عنوان تاپیکو خوندم انتظار هر چیزیو داشتم جز اینکه بگی 1 سالشه  

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
2706