2726
عنوان

هاشور ابرو

52 بازدید | 8 پست

سلام دوستان.

میخوام برم یجا هاشور با دستگاه رنگ فی بی میگه ۶۰۰ خوبه ب نظرتون؟

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
میکرو کن ابرتو قشنگتره 

میکرو نمیصرفه برام ظریفتره ولی هم گرونتره هم‌زود پاک میشه.شایدم یخوام حامله بشم دیگه تا یمدت نمیشه ترمیم رفت دستگاه برام‌بهتره

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میکرو خیلی طبیعی و بروز تره . ب نظرم میکرو کن خیلی خوشگل تره نسبت ب هاشور

میدونم عزیزم دیدم... حالا راجع ب قیمت اطلاعی ندارید؟

میدونم عزیزم دیدم... حالا راجع ب قیمت اطلاعی ندارید؟

من خالم یک ماه پیش میکرو کرد هزینش شد ۲۵۰ . ۲۰ روز بعدشم رفت برای ترمیم هزینش شد ۸۰. خودمم دوسال پیش زدم هنوز ن کم رنگ شده و جاییش ریخته. ۱۵۰ خودش شد.ترمیمشم ۵۰. 

میکرو اگ پوستت خشک باشه موندگاری بالاتری داره نسبت ب پوست چرب. 

مادرشوهرمم زد پوستشم خیلی چربه. تا قبل از ترمیم همش ریخت گف فایده نداره رفت تتو کرد.

زندگیم دخترم آوا
من خالم یک ماه پیش میکرو کرد هزینش شد ۲۵۰ . ۲۰ روز بعدشم رفت برای ترمیم هزینش شد ۸۰. خودمم دوسال پیش ...

منم پارسال همین موقع ها زدم الان خیییلی کمرنگ شده و خیلی جاهاش رفته.۱۰۰شد.

الان یحا دیگه خوهستم برم گفت رنگش فی بی و بدون‌سربه و فلان..همه میگن گرونه دودل شدم

منم پارسال همین موقع ها زدم الان خیییلی کمرنگ شده و خیلی جاهاش رفته.۱۰۰شد. الان یحا دیگه خوهستم برم ...

خب عزیزم انتخاب با خودته اگ دیدی میکرو فایده نداشته برات این سری هاشور رو امتحان کن‌. پررنگ تر هم میشه نسبت ب میکرو.

زندگیم دخترم آوا
خب عزیزم انتخاب با خودته اگ دیدی میکرو فایده نداشته برات این سری هاشور رو امتحان کن‌. پررنگ تر هم می ...

میکرو با تیغه یا دستگاه؟اسامی رو قاطی میکنم هرکی یچیزی میگه .. منطورم فیبروزه ک با دستکاهه شبیه خودنویس