2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میبینیش ولی ازهم دلخوری بوجود میاد بینتون بعدش متنفر میشی ازش

چرا متنفر میشم؟

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2728
البته اینکه گفتم ممکنه بعدا اتفاق بیفته 

میشه یکم راجبش،بگی

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
نمی‌دونم بخدا. ولی حس ششم قوی ای دارم تا حالا هرچی گفتم پیش اومده

اهان ممنووونن♥️♥️♥️ نمیتونی زمانشو بگی کی میبینمص

سلام شا چه زمانی ازدواج میکنه؟ فامیل یا غریبه؟ اسم همسر؟ ممنونم

من حس ششممم قوی نیست خیبی

چشم حتما 🥺

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
میبینیش ولی ازهم دلخوری بوجود میاد بینتون بعدش متنفر میشی ازش

دختر خانم

دلشو سیاه نکن 

هیچ دلخوری و ناراحتی قرار نیست بوجود بیاد

ایشالا که اتفاقای خوبی براش میوفته

و به هرچی میخواد میرسه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
دختر خانم دلشو سیاه نکن  هیچ دلخوری و ناراحتی قرار نیست بوجود بیاد ایشالا که اتفاقای خوبی بر ...

عزیزم تو از دید مثبت داری به قضیه نگاه می‌کنی و این خوبه آینده رو نه شما میتونی ببینی نه من اینا که گفته میشه یکسری حدسیاته که مطمعنا کسی جدی نمیگیرتش . نمیخام دل کسی رو سیاه کنم چون من اونو نمی‌شناسم فقط حسم بهم گفت می‌تونه گوش نده .ایشالا برای همه اتفاقاتی خوب رخ بده

احتمالش هست فقط لی لی به لالاش نذار آره برمیگرده تو دعوا آدم از عصبانیت ی حرفایی میزنه ولی چیزی تو ...

سلام عزیزم ازت خواهش میکنم ب منم بگو من پسرم یه آزمون دو مرحله ای داره میخوام بدونم هر دو مرحله را قبول میشه و ثبت نامش میکنند

عزیزم تو از دید مثبت داری به قضیه نگاه می‌کنی و این خوبه آینده رو نه شما میتونی ببینی نه من اینا که ...

میدوتم عزیزم

ولی اگه خوب فک کنه

مثبت فک کنه اتفاقای مثبت براش میوفته

2706