2737
2734
بچه ها واس من یه ترشح قهوه ای نمیدونم صورتی بود..لای ترشحام که سفیده دیدم دیروز موعدم بود

ترشح قهوه ای هم لکه لانه گزینی هست

صبر کن یک هفته از موعدت بگذره بعد بی بی چک بزن

تو این مدت اصلا چیزای قاعده آور مثل زعفران و حلوا و دمنوش گیاهی نخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ترشح قهوه ای هم لکه لانه گزینی هست صبر کن یک هفته از موعدت بگذره بعد بی بی چک بزن تو این مدت اصلا ...

نمیدونم........انشاالله که خیره

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
2738
امروزم موعدم بود چقدر صبر کنم بعد بی بی چک بزنم

منم دیشب بودم

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
قبلا عب نداره از الان نخور دیگه تا مشخص بشه بارداری یا نه

عزیزم برا من یک روز قبل موعد پریودم تست م مثبت شده ولی یک روز قبل مصرف دیفن هیدرامین داشتم. باعث مثبت کاذب نمیشه؟ تو سایت ها نوشته بود انگار میشه.

چطوری یه هفته صبر کنم ازمایش بتا بدم معلوم نمیشه

هرچی بیشتر بگذره ازمایش بتات دقیقتر میشه و به نفع خودته.

ممکنه الان بری مشکوک باشه بعد باز میگن دوباره ازمایش بده

یا ممکنه ازمایش بدی منفی بشه، چون گاهی لقاح دیر اتفاق میوفته و دیر ازمایش و بی بی چک مثبت میشن

پس عجله نکن صبر کن

2706