2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید باورت نشه ولی الان منم عاشق یه پسرم که اصلا بهم توجهی نداره فردام قراره واسه اخرین بار ببینمش ...

من کنار اومدم 

الان برام قشنگ شده !! باورت میشه ؟

حتی خدا رو هم شکر میکنم 

حس میکنم با اطمینان به خدا به اینکه اون صلاحمونو میخواد سخت ترین دردام قشنگ میشن 🙂.....

میگذره

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2731
/ عشق صیدیست که تیرَت به خطا هم برود لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

روانشناسا میگن آدما بعد کات خاطرات بد کمرنگ میشه در ذهنشون و به خوبیای طرف و خاطرات خوب بیشتر فکر میکنن

احتمالان ایشون هم به شما فکر میکنن بعضی وقتا مخصوصا اگه ۱-۲ نفر اول زندگیشون بودین

ولی این به این معنا نیست که عاشقتونه و برمیگرده

رابطه ای که تموم شده دبگه درست نمیشه حتی اگه برگرده

چون حتما یه مشکلی بوده که کات کردین

2738
2706