2737
2734
عنوان

شوهرم قهره باهام

| مشاهده متن کامل بحث + 2131 بازدید | 132 پست
تنهام نمیتونم.مخصوصا ک ترس از خوابیدن تنها دارم بایدحتما یکی میشم باشه.شوهرم هم عمدا جاشو جدا کرده

گناه کار اون از نخوندندنماز شما بیشتر.  یعنی چی الان ? ببین چطور بعضیا دید آدمو نسبت به دین واسلام و نماز عوض میکنن.  گناه نخوندن نماز پای خودته.  ب اون چ مربوطه.  اینارو براش واضح کن.  وای مخم داره میسوته.  نری آشتی یوقت 

دوست دارم خداااااااا. ............  ای کاش میتونستیم به گذشته برگردیم   ای کاش بعضی وقتا بعضی کارارو انجام نمیدادیم.  زندگی سخت تر ازونی بود که فکرشو میکردم. اما بازم خدامو شکر میکنم. خدایی که هیچوقت تنهام نذاشت.  خدایی که یه دختر زیبا بهم هدیه داد تا بیشتر واسه سرپا موندن تلاش کنم و نذارم مشکلات منو از پا در بیارن.  شوهرمو دوست دارم ، اونم تقصیری نداشت ،بد زمین خورد  خدایاااااااا خودت هوامونو داشته باااااااش............  دوست دارم خدااااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راهکار خواست اشتی کنه تنها راهشم همینه والا قهر بمونه خب راهکار نیست اگر میگفت چکار باید بکنم منم یه ...

اشتی کنه ولی با گریه و زاری نه اینجوری به غرور و عزت نفس خودش لطمه می زنه همین جوری صحبت کنه برا شام یا نهار یا بره پیشش بگه از این قهر ناراحتم بیا مشکل حل کنیم مثل یه ادم بالغ اگه گریه کنه و زغری در حقیقت شوهرش ازش نقطه ضعف می گیره من خودم این روزها رو گذروندم خودم این کارهای تحقیر امیز کردم و لطمه خوردم تازه بعد پنج سال پا رو دلم گذاشتم و قهر ادامه دادم چون اشتباه از شوهرمه

واای خدا چ باحالین چ معتقده آفرین 

اره خوبه منم بخاطر اعتقاداتش باهاش ازدواج کردم ولی نمیدونستم به این شدت هست.اخه همش۶ماه عروسی کردم همش با من رو نماز دعواست ک چرا تنبلی میکنی.تو زن منی الان پای منم حساب میشه نماز نمیخونی

2731
2738
گناه کار اون از نخوندندنماز شما بیشتر.  یعنی چی الان ? ببین چطور بعضیا دید آدمو نسبت به دین واس ...

منم همینو بهش میگم ولی قبول نمیکنه به شدت متعصبه ب جز همین موردش باقی چیزاش عالیه

اگه بهتون بگم بخاطر نماز باورتون نمیشه.چون من تجربه سقط داشتم تا دوهفته خونریزی داشتم نمیتونستم نماز ...

مگه‌تو خونریزی نماز نخونی قضا داره ؟ 

بعد اون اقای مذهبی نمیدونه خدا نماز زورکی روقبول نمیکنه ؟ مذهبی نیست شوهرت عزیزم دیکتاتوره ببخشیدا خود خدا گفته در دین هیچ اجباری نیست 

تا حضور قلب نباشه‌چه نمازی 

متاسفانه من اظراب شدید دارم تحت نظر دکتر هستم.پانیک دارم تو خواب میپرم

تلقینه که شکستت داده

تو‌امشب تنها بخاب اگه چیزیت شد فزدا بیا فحشم بده

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
😒😒😒شب تنها بخابی عزرائیل نمیاد سراغت انقد ضعیف و ترسو نباش

من همش شبا تنهام😕

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2706