2726

دختر من خیلی وابسته به شیر منه فقطو فقطم باشیر میخوابه نه به بغل قانع میشه نه به پا نه لالایی نه هیچی...

از الان دغدغه از سیر گرفتنشو دارم.

قاصدک وای به من همه از خویش مرا میرانند همه دیوانه و دیوانه ترم میخوانند...

یسالگی قطع کامل شیر شب

۲۰ماهگی کلا

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یسالگی قطع کامل شیر شب ۲۰ماهگی کلا

اونم فقط باشیر میخوابید؟چطوری شیر شبشو قط کردین؟من دختر اولم شیر خشکی بود هرچی تلاش کردم شیر شبشو قط کنم نشد که نشد

2728

تا دوسال و دوماه خورد 

اول شیر روزشو کم‌ کردم بعد دیگه روز نمیدادم فقط شب یک ماه هم فقط شب دادم بعدش دیگه ندادم

فقط باید برای بچه وقت بزاری بیشتر بهش محبت کنی بغلش کنی و باهاش بازی کنی ک آسیب روحی نبینه

تا دوسال و دوماه خورد  اول شیر روزشو کم‌ کردم بعد دیگه روز نمیدادم فقط شب یک ماه هم فقط شب داد ...

دختر من فقط و فقط باشیر میخوابه کلافه شدم دیگه

من پسر اولم رو دوسالگی پسر دومم رو یکسال ونیم اماپشیمونم از لحاظروحی اسیب دید خدای مهربون توکتابش نو ...

از کجا فهمیدین روحی آسیب دید؟

دخترم شیر خشکی بود تا دوسالگی شیر خورد  بعد شیشه رو گذاشتم کنار براش لیوان خوشگل خریدم  تو اون شیر یا آب میرختم  میخورد پسرمم خیلی خیلی وابسته بود تا دوسالگی شیر خودم دادم   یه روز زردچوبه خیس کردم مالیدم به سینه اومد لباس داد بالا  گفت اه اه  پی پی  تا سه روز نخورد  شب ها گریه میکرد آب یا شیر پاستوریزه میدادم خیلی راحت

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
احساس میکنم هنوز نیاز به ارامش تو بغلم باشیر خوردن داشت

خب بغلش کنین من دختر اولمو بردم عروسک فروشی گفتم یه عروسک بردار که دوسش داشته باشی و شبا به جای مامان بغلس کنی بخوابی..

2706