2733
2734
چه عجب حالمو پرسیدی ☹☹ گروه متلاشی شد ارزو فراموش شد  ی عالمه دلم برای صورت ماهت تنگ شده ولی ...

دیدی که سایتم کمتر از قبل میام الان بخدا اسمتو دیدم توی تاپیک ریپت کردم 

ببخشید آهوخوشگله🥺💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دماغت زیاد بد نیست ببین من واقعیتو بهت میگم نمیگم عالیه دماغت خب عمل کنی خیلی چهرت بهتر میشه چشم ...

وای من هنوز موندم اون زنه چجوری عمل کرده بود 🤔

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
وای من هنوز موندم اون زنه چجوری عمل کرده بود 🤔

دور و برم از اون مدلیا زیاده😂😂😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2731
دیدی که سایتم کمتر از قبل میام الان بخدا اسمتو دیدم توی تاپیک ریپت کردم  ببخشید آهوخوشگله🥺💔

انشالله هر جا هستی خوبو خوش باشی مارم یادت بره😘😘😘😘

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
دور و برم از اون مدلیا زیاده😂😂😂😂😂

🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

انشالله هر جا هستی خوبو خوش باشی مارم یادت بره😘😘😘😘

عزیزدلی

بخدا اصلا حوصله ندارم 

دوستام خاله هام و همههه به خونم تشنن میگن معلوم نیست چکار میکنی نه پیامی نه چیزی ولی واقعا حال و حوصله ندارم خستم😔

2738
اعتماد به نفسم داغونه

چهره تون خوبه و مشکلی ندارین ولی همون عدم اعتماد ب نفستون توی چهره تون مشخصه....سعی کنید ب خودتون اعتماد داشته باشین

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              

خودتو دوست داشته باش 

رو او چشمای خوشرنگت تمرکز کن . رو تواناییهایی که داری . قرار نیست که همه دماغا شبیه هم باشه 

به نظر من چهره هالیوودی قشنگی داری فقط باید خودتو دوست داشته باشی

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
عزیزدلی بخدا اصلا حوصله ندارم  دوستام خاله هام و همههه به خونم تشنن میگن معلوم نیست چکار میکن ...

میفهمم عزیزم منم مثل خودتم فقطم با مانی در تماسم حتی حوصله دوستای چند سالمم ندارم 

خدا خودش کمک کنه ی کم از این حالو هوا در بیاییم 

2706