2733
2734
عنوان

بنظرتون کار بدی کردم؟

813 بازدید | 37 پست

من دوتا گلدون دوسال پیش خریدم ک خیلی دوسشون داشتم ،یکیشو البته دوستم پولشو داد گفت من نمیتونم ببرم خونمون ،بعدا هرموقه اوضا جور شد میام میبرم

خیلی ها هم اومدن چشمشون دنبال گلدونه بود گفتم امانته

امروز یهو زنداداشم عکس گلدونای توی خونه مامانشو نشون داد،دیدم گلدونای منم توشه،البته یگلدون هم از خاهرم بود اونم توشون بود☹☹☹☹اصا جا خوردم رفتم دیدم گلدونا نیست ،داداشم داده به زنداداشم،عقدن 

درحالی ک همونروزای اول گفتم بهشون این دوتا گلدون مال منه،خیلی دوسشون دارم

ناراحت شدم بروی زنداداشم نیاوردم اومدم بداداشم گفتم خودت یجوری ازش میگیری به هربهانه ای ک شده،خاهرمم ناراحت شد☹

بعد داداشم به مامانم گفته من اینقد چیز دادم به این تاحالا اینجوری نکردم☹☹☹اخه چیزی هم تاحالا نداده،😐😐😐😐کاش لااقل اجازه میگرفت و میداد ک من شوکه نشم 

الان نمیدونم کارم بد بوده به داداشم گفتم یا نه

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

به زنداداشتون بايد بگين 

كل ماجرا رو رك و پوسكنده

دريا هستم🌊🌊. با موهاي فرفري👩🏻‍🦱👩🏻‍🦱.                        …….   تو دي ماهي و ان دلبر بهار است.                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلدون ارزش نداره

خودت و خراب نکن جلو زن داداشت

کلا تو زابطه خواهرشوهری یکم کوتاه بیان به خاطر داداشتون 

کم کم زن داداشم باهاتون مچ میشه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
من یه بار دیگه هم همچین تاپیکی دیدم☹

امروز زدم از اینکه به داداشم گفتم خابم نمیبره ولی از اون گلدونا هم نمیتونم بگذرم

2738
امروز زدم از اینکه به داداشم گفتم خابم نمیبره ولی از اون گلدونا هم نمیتونم بگذرم

مثل خودمی

همش نگرانم کسی ازم دلخور و ناراحت نشه

بیخیال عزیزم 

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
گلدون ارزش نداره خودت و خراب نکن جلو زن داداشت

اخه خیلی دوسشون دارم ،ازینکه بی اجازه برده ناراحتم😕هرچیزی ک خوشش میاد ک نباید ببره،حداقل یه اجازه😕

اخه خیلی دوسشون دارم ،ازینکه بی اجازه برده ناراحتم😕هرچیزی ک خوشش میاد ک نباید ببره،حداقل یه اجازه😕

اره زشته کارشون

ولی اون هنوز تازه وارده

داداشت باید اجازه می گرفت

اگه  چیزی بگی اول کاری شاید کدورت پیش بیاد

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706