2733
2739

کل برقا باید خاموش باشه چون ی نور قرمز داره تو تاریکی مشخص میشه.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدی که نمی گی 😑

شوخی دارم بات😐

خودمون دوربین داریم مشخصه اصن .با اینکه مدار بسته اس😐

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
منظور اسی دوربین مخفی هست ن مدار بسته 

میدونم منظورش چیه 

تعلیق بودی؟

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
2738
ن چرا 

از پارسال اینجا عضوی اونوقت نه تاپیک داری .وتعداد پستات هم  صفر! برام عجیبه😐

بهترین دوربین مداربسته مراقبت از کودک مخفی

دوربین لامپی 360 درجه WIFI رم خور فیش آی (دوربین چشم ماهی) دارای تصویر پانورامای فول اچ دی 360 درجه با زاویه دید بسیار وسیع می‌باشد و دارای قابلیت ضبط صدای با کیفیت و امکان مکالمه دو طرفه‌ی اینترنتی است. با تنها یک عدد از این دوربین مداربسته میتوان یک سالن نسبتا بزرگ تا حدود 80 متر مربع را به طور کامل و با کیفیت بالا پوشش داد.

از طرف دیگر، از آن جایی که دوربین مداربسته لامپی قادر به تصویر برداری از همه فضا به طور کامل است و میتواند یک تصویر پانورامای کامل در اختیار ما قرار دهد، به عنوان دوربین لامپی ۳۶۰ درجه هم شناخته می‌شود. این دوربین‌ مدار بسته نیاز به منبع جریان خاصی ندارند و به طور مستقیم از برق شهری بهره میبرند. به همین دلیل تشخیص آنها از لامپ های معمولی سخت است و یک گزینه محبوب برای مدیران و بخش حراست محسوب می‌شود.

اگر قصد خرید یا نصب دوربین مداربسته برای کودک خود دارید پیشنهاد میشه حتما از مشاوران شرکت فاواتک کمک بگیرید تا بتونید بهترین دوربین مناسب رو انتخاب کنید https://www.favatec.com

و برای مشاهده قیمت بروز دوربین مداربسته لامپی به فروشگاه دوربین مداربسته ایمن کالا حتما سر بزنیدhttps://imen-kala.com/