2737
2734

مادر شوهرم وپدرشوهرم تولین باره تو این خونه جدیدم دارن میان از کرمانشاه دارن میان کرج یه هفته ای هستن پیشمون به نظرتون چیا درست کنم 

میخوام از قبل برنامه غذایی داشته باشم با دوتا بچه زیر دوسال برام سخته مخصوصا شبا هم بچه ها نمیخوابن کارم سخت تره 

ممنون میشم کمک کنید 

beauty_as_saloon فالو کنید مرسی منم فالو میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وای چقد سخته دیگ ی هفته مادرشوهرت یکم تکان بخوره دیگ

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

زرشکپلو با مرغ

جوجه سیخی

قورمه

قیمه

کرفس

فسنجون

باقالی پلو

عدسپلو

لوبیاپلو

کباب تابه ای

کتلت

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706