2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عه 😂صداش کن یه دقیقه بیاد

نی نی سایت نمیاد 😅😅 خیلی حرفه ایه کارا دستش مثل ماشینیاس اینقد طرح قشنگ میزنه 😅 گفتم حسودیت بشه😅

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
اخه من اینو الان چطوری توضیح بدم     ببین اول نخت رو به اول رج گره بزن بعد با میلت از هر د ...

منم اینجور میکنم ولی فقط برا حلقه و یقه اگه کوتا بیاد میشکافم 😆

2738
کلا آدم با حوصله ای هستی من تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم بشکافم سختمه

یه ژاکت برا شوهرم بافتم گشاد بود شکافتم تنگش کردم الان میگه مدلشو دوس ندارم باز شکافتم که ببافم 😅 اینبار ایراد بگیره دیگه نمیبافم واسش کامواشم گرونه اگه ارزون بود از دستش مینداختم سطل اشغال 😅

عجب حوصله ای    

خواهرمو باید ببینی یه ژاکتایی میبافه دهن همه باز می مونه از بس حوصله داره همه فک میکنن ماشینی ان تا طرح دلخواهشم در نیاد کوتا نمیاد

خواهرمو باید ببینی یه ژاکتایی میبافه دهن همه باز می مونه از بس حوصله داره همه فک میکنن ماشینی ان تا ...

من یاد گرفتم کارمم خوب بود اما چون گرماییم گفتم منکه بافت نمی پوشم دو سه سالی هست که دیگه به میل دست نزدم

من یاد گرفتم کارمم خوب بود اما چون گرماییم گفتم منکه بافت نمی پوشم دو سه سالی هست که دیگه به میل دست ...

منم امسال دست نزدم فقط ژاکت شوهرمو شکافتم که ببافمش بچم کوچیکه نمیزاره ببافمش سال دیگه کاملشون میکنم تا میل دستم میگیرم میاد ازم میگیره میترسم بکنه تو چشش خودش چندتا بافت نصفه دارم 😢

2706