2733
2734

بچه ها شما خریدهاتونوکردین؟؟؟چیزاتون اماده هست؟؟؟من ک بچه دوممه وسزارین هستم‌ممکنه چندهفته جلوتر سزارینم‌کنه دکتر؟؟؟بنظرتون خیلی دیگه مونده تا زایمان🤔🤔حال وهواخون چطوره الان شما تواین هفته ها؟؟؟

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من۳۳هفته ام یک ماهه ساک بچه آماده ست بچه دوممه ۱۲اسفندان شاالله سزارین میشم،امروزشروع کردم خونه تکونی رو البته خودم کارنکردم شوهرم یکی ازاتاق خوابهاروتمیزکردهفته دیگه هم یه اتاق دیگه روتمیزمیکنه،بعدشم پذیرایی وآشپزخونه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
33 هفته. از تپش قلب، نفخ سنگینی. هوابم نمیبره. فقطم لباساش خریدم چیز دیگه هم نمیخرم

خوشبحالت چندهفته جلویی😍😍منم نفخ شدیددارم چیزنفاخم نمیخورم فقط میگم خدامیشه بچه بیاد جای بخیه هوم خوب شه وروشکم بخوابم

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

بله عزیزم من بچه اولمه سیسمونیشو گرفتیم😍

خیلی که آره تقریبا سه ماه مونده البته یه مقدار کمتر، منم قراره سزارین کنم اگه خدا بخواد ...

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2738
وای چه حس خوبی 😍 بچه اولت چند سالشه؟

۴ونیم ولی اون موقع سنم ۱۸سال بود هیچ نمیدونستم بچه داری وبارداری چیه الان انگارربیشتر واسم لذت بخشه ک بچه بدنیابیاد توروخدادعاکن سالم بیادوبی دردسر😣به هرچی ذوق کنم تهش...

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
سی هفته ام منم دومیه  سه دست لباس فقط گرفتم و یه قنداق سوئیسی یه پستونک  من بدبخت موقع ...

من همش درد پریود دارم وحشتناک پادرد وکمردردودل درد ...عفونت واژنم داشتم ک برطرف شدبادارو...نفخ شدیدم دارم 

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
بله عزیزم من بچه اولمه سیسمونیشو گرفتیم😍 خیلی که آره تقریبا سه ماه مونده البته یه مقدار کمتر، منم ...

بسلامتی گلم انشالا بادل خوش وتن سالم دوتاتون بیاین خونه😘😍

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

من هفته ۲۹ رو دیروز تموم کردم

مامانم خدا خیرش بده همه چی خرید چون بچه اولمه چن دس لباس لباس زیر وسایل ریز نوزاد مث حوله و پتو و دورپیچ و ... و گهواره ولی تخت کمد کتابخونه و میزتحربر تو سرویس خواب نوجوان بود 

تو استراحتم خونه مامانم

همسرم داره اتاق بچه رو حاضر میکنه کاغذ دیواری و لوستر فقط

خودم خیلییی استرس دارم چون زایمانم سزارین انشاالله و شب عید هس خیلی نگرانم دکترم باشه نباشه...

مامانم اینا همه تو بدو بدو هسن از اماده کردن لباسشون واسه مراسم ولیمه نوزاد تا خیلی چیزای دیگه

خودمم برای خودم هیچیییی نخریدم از بس گرونیه هیچ لباسی پیدا نکردم دو تا پارچه گرفتم ک بدم خیاط بدوزه برا عکس بارداری و واسه بعد زایمانم

چون ۷ ماهه استراحتم خونمون درب و داغونه باید وقت بگیرم واس خدماتی ک دو بار یبار قبل بردن سیسمونی یبار قبل زایمان خونه رو تمیز کنن

چون خونه مامانمم یخچال مث روز اول خالیه باید لیست خرید بدم و کلی وسایل آماده کنم برای فریز کردن واس بعد زایمان

چی بگم فقط استرس دارم این روزا....

۲۶هفته۴ روزمه،منم بچه دوممه،ازدرد پا و ران پا شبا خواب ندارم

ا پس همه ایطورن من فک کردم فقط منم...احساس میکنم ران هام دارن باز میشن.لگنم دردمیکنه بادل درد ونفخ مخصوصه موقع خواب

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
2706