2726
عنوان

عاقبت شکستن دل

2485 بازدید | 40 پست

بعد از کفر بزرگترین گناه شکستن دل مردمه

دل کسی رو نشکنید شاید اون دل محل تجلی خدا باشه.

ما در طول روز دل های زیادی میشکنیم و اصن اونو گناه نمیدونیم....

پیامبر فرموده حتی اگه نتونستی هیچ کاری در حق کسی انجام بدی بهش لبخند بزن که دلش شاد بشه

بچه ها بخدا شکستن دل حق الناسه

خدا از حق خودش میگذرع ولی از حق الناس نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😔😔😢😭

کسی که عاشقت میکنه بعدش ولت میکنه بعدشم خودت ‌و احساس و غرورت و له میکنه چی؟ 😢

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
😔😔😢😭

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بعضی از دخترا انقد نامرد ین و بی مرام که هر بلایی سرتون میاد حقتونه  ما پسرا  ام انسانیم آدمیم دل داریم  چرا همیشه باید انسان فیک و دروغ و نیرنگ و دودره باز باشه تا خوششون بیاد  چرا زمونه جوری شده که فیک باشی و نامرد تا بخواهند  

اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره 🦂

درسته گناه بزرگیه

اما اون ادمایی که دل ما رو شکوندن چرا تاوان شو نمیدن

از دو نفر تو این دنیا خیلی شاکی ام  هر وقت یاد بلاهایی که سرم اوردن میفتم قلبم تیر میکشه چون کسی رو نداشتم جلوشون وایسه

خداازشون نگدره😣 باز یادم اومدن

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

توصیه میکنم با هیچ دختری وارد رابطه نشید مگر نامزد باشین

من که خودم اهل دوستی و این چیزا نیستم

توصیه میکنم با هیچ دختری وارد رابطه نشید مگر نامزد باشین من که خودم اهل دوستی و این چیزا نیستم

من قلط بکنم بعدم من وقت و حوصله ندارم اصلا 

من یه دختری رو دوست داشتم که ازش 5 سال بزرگتر بودم العان 22 سالمه از 17 سالگی  اون 11 سالش بود گمون کنم 

همون دخترو بخاطرش هیچ کاری نکردم سر به زیر و بغیر اون هیچ کسو نمیدیدم در صورتی اگر میخاستم میتونستم با خیلیا دوس بشم ولی اونو دوس داشتم 

ولی اون به من خیانت کرد، و یکیو گرفت و قبول کرد که از خودش 12 سال بزرگتر بود البته به حرف  پدرش

تا العان حتی به هیچ دختری حسی ندارم دله منو شکست خدا ازش نگذره

قسمتش جایی دیگه بود جلوی حکمت خدارو کسی نمیتونه بگیره

چه قسمتی چه کشکی مگه من از اون یارو سن بالاهه چه کمی داشتم هیچ هیچ هیچ کمی فقط اون از ما پولدار تر بود  طرف به یه چشای من نمیرسه شوهرش ولی به من نارو زد خیانت کرد منم در حقش نامردی نکردم بدون کوچکترین تهدید و فلان که فلان کنی مثله که العان مد شده 🙂

من دوستش داشتم هیچکاری نکردم گفتم خودت خاستی من بزور نمیتونم بخوامت 

العان بارداره روح روانم داغون کرده 

2706