2733
2734
عنوان

بدترین حس دنیا؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 44 پست
بنیت شادیت حمد میخونم_شمام برای شفای مادرم دعا کن

چشم عزیزم انشالله خوب میشن

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
نمیشه و نمیخوام

پس‌تو غم و غصه هات بمون و له شو

اینو میخای

قوی باش‌دختر

موجودات زیاد میان و میرن تد زندگی‌ادم

و ادم باید انقدر قوی باشع که بگه گور‌پدر قبلیا سلامتی بعدیا

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن منم تازه کات کردم بدون که هیچ چیز و هیچ کس ماندنی نیست  هیچ چیزم از هیچکس بعید نیست&nbs ...

مممون بابت حرفات خوشبخت باشی❤

2728
پس‌تو غم و غصه هات بمون و له شو اینو میخای قوی باش‌دختر موجودات زیاد میان و میرن تد زندگی‌ادم و ...

کاش بتونم قوی شم

آبروت تو یک روز بره...بدتر از این نداریم

انشاالله خدا ابروی همه رو حفظ کنه

2738
دقیفا همینم

یه موقع هایی به خدا میگم 

اینکه بخوام از هیاهوی این دنیا دور باشم خواسته ی زیادیه؟؟ 

هر چی بیشتر تو این دنیا باشم اشتباهاتم بیشتره و اون دنیا جام تو جهنمه 

الانم که همینجوریش دارم تو جهنم زندگی میکنم 

خدا 

دوتا جهنم واسه یه آدم  نامردیه 

شده ام غرق در ابهام، غرق در دریای فکر دریای اوهام
بدترین حس دنیا انتظاره

۵ ماهه انتظار میکشم از این حس متنفرم

شکستن دل کسی که برات همه زندگیشو داد😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈
اگه بخای میتونی قدم‌اول اینه که امضاتو‌ عوض کنی‌و همه عکسا و‌چتاتون رو پاک کنی

خودش عکسا و چتا رو پاک کرد

2706