2737
2734
عنوان

طلاق

701 بازدید | 34 پست

بچه ها من درخواست طلاق دادم.بعد چندروز این پیام‌اومده برام.خانم فلان ابلاغیه الکترونیکی شماره فلان در حساب کاربری شما در سامانه ابلاغ قرار گرفت. تاریخ ابلاغ 1399/11/01.حالا نمیدونم بعدش چی میشه نمیدونم چ کارایی بکنم بعدش.ب نظرتون الان احظاریه رفته براشوهرم؟؟

ب 

بیا بهم بگو دل توهم‌ برام تنگه😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه راهنماییم کنین.هم مهریمو گذاشتم اجرا هم درخواست طلاق دادم.

باید بری کافی نت شماره ابلاغیه رو بدی متن ابلاغیه رو پرینت بگیر..تاریخ و روز دادگاه توش نوشته

آنچه قسمت توست،از کنارت نخواهد گذشت...👍
2728
عزیزم کارشناسی حقوق دارم،مشکتون..

.شوهر من دست بزن داره شدید مشکل روحی داره دکتر نرفت.الان نممیتونم باش زندگی کنم هرچیم تاحالا زدم نرفتم پزشکی قانونی .الان مدرکی ندارم فقط الان دادخواست طلاق دادم ب خاطر ضرب و جرح مهرمم گذاشتم‌اجرا 

باید بری کافی نت شماره ابلاغیه رو بدی متن ابلاغیه رو پرینت بگیر..تاریخ و روز دادگاه توش نوشته

واقعااا من نمیدونستم .برنامه ایی نیست ک توگوشی پیگیری کنن؟؟؟

2738
واقعااا من نمیدونستم .برنامه ایی نیست ک توگوشی پیگیری کنن؟؟؟

نه وقتی ابلاغیه میاد بعد از یکی دو روز احضاریه میاد ک میره تو سایت..شما باید بری کافی نت و متن احضاریه رو پرینت بگیری و از تاریخ و ساعت دادگاهیتون مطلع بشی

نه وقتی ابلاغیه میاد بعد از یکی دو روز احضاریه میاد ک میره تو سایت..شما باید بری کافی نت و متن احضار ...

الان این پیام اومده من فردا برم‌کافی نت بهم میگع کی برم دادگاه

الان این پیام اومده من فردا برم‌کافی نت بهم میگع کی برم دادگاه

اره عزیزم...حتما برو چون اگه روز دادگاه حاضر نشی رای بنفع شوهرتون صادر میشه

2706