2733
2734
عنوان

فقط اونایی که خارج رفتن بیان😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1776 بازدید | 137 پست
ن عزیزم من منظورم اونایی ک مدتی زندگی کردن یا اشنا هستنو بود بعد ببخشید ولی مراسمای اینجوری بیشتر جن ...

پارسال یه ختم تو مسجد نور رفتم خدا میدونه عین همایش بود همه هم شیک و پیک و حتی زیورآلاتشون مشکی ....هیچکسم گریه نمیکرد ...خیلی حس بدی گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم ب خاطر اینه ک اینجا بیشتر بهم وابسته ترن مخصوصا اگ اولاد باشه 🤔😓

اونجا هم جیغ میزنن و رو تابوت گریه میکنن اما موهاشون و صورتشونو چنگ نمیزنن

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
2731
ن عزیزم من منظورم اونایی ک مدتی زندگی کردن یا اشنا هستنو بود بعد ببخشید ولی مراسمای اینجوری بیشتر جن ...

عزیزم خودنمایی برای کی؟ اونایی که اومدن برای مراسم معمولا بستگان و دوستان هستن مگه از تلویزیون پخش میشه که خودنمایی باشه یا مثلا جایزه ای تقدیر نامه ای چیزی داره؟ آدمهای زیادی وجود دارن که با شنیدن موسیقی غمگین هم گریه میکنن همه که به قرآن و نهج البلاغه اعتقاد ندارن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

چند سال پیش دوست پسر دوستم‌فوت کرد چون جوون بود واقعا صحنه های دلخراشی دیدم اما مثل ایران نبود چون ایران خیلی وحشتناکه مخصوصا غسالخانه و ادابش و کارهایی که میکنن 

2738

اینجاشیوناشونم اخه الکیه بعد  ی ساعت هروکرشون رو هواس

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

اصلا صحنه های بهشت زهرا خودش احساست رو جریحه دار تر میکنه و اینکه پارسالم پدربزرگ همسرم فوت کرد سنش هم زیاد بود و سرباز جنگ جهانی دوم بود برای اون خیلی آروم بود فقط مادرهمسرم گریه میکرد با من  

...اونا تجربه شیرینی روابط عمیق خانوادگی رو کمتر حس میکنن قاعدتا وابستگیشونم کمتر میشه.    ...

میدونی عزیزم به نظرم آدم به جای وابستگی به خونواده به خدا وابسته بشه خیلی بهتره نه .؟ ،چون اولا که از بین نمیره مثل خدایی نکرده اعضای خوانوادش بعدم اینکه میره اون دنیا میبینتش .. من خیلی از اخلاق خارجیا رو نمیپسندم ولی این اخلاقشون که بهم وابسته نیستن و خیلی حقیقتش میپسندم.. چون مستقل بار میان از اول زندگی و طبیعتا کمتر هم اذیت میشن موقع که کسی از بینشون بره ،، 

ما خارج نیستیم  اما از لحاظ کلاسی گریه نمی کنیم پ لباس مبدل با آرایش ملایم می پوشیم و یه عینک دودی میزنم البته تو ایام نوجوانی اطرافیان حرف میزدن الان براشون جا افتاده 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
2706