2737
2739
عنوان

دلیل اعتیاد عجیبتون به سایت😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 19913 بازدید | 2398 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دلم میخواد یه تیکه ای بندازم حیف میترسم بترکم    

توبه کن🤐🤐

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
2731
الان تو به دختر مردم درخواست دوستی دادی 😕🔫میندازیش گردن بندگان پاک خدا ؟🤷‍♂️

خفه نشی🤣🤣🤣🤣آیییی دلمممم.

ببین به دوستت میگم جوکر.من توبه کردم خواهر.نخواستم ریپلیش بزنم ولی تقصیرخودشه😅🤣🤣🤣

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
من ترکیده ام😂😂😂 اهنگ غمگین دارم گوش میدم ولی روده بر شدم😭😂

لعنتییی🤣🤣🤣🤣

2738

استغفرالله 🙄🙄🙄

خدایا این بندگان سرتا پا تقصیر رو به من ببخش 

من ضامنشون میشم 😐😐👊

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
خااک تو سرت . با خدام میخوای درخواست دوستی بدیی؟!!! خداوند راه راستو به سمتت کج بنمااید   &nbs ...

وایییی😆😆😆😆نمیریییی.وابییییی دلممم🤣🤣🤣🤣🤣اره هنوز درخواستمو قبول نکرده😆😆😆😆

2706