1874
1993
عنوان

دلیل اعتیاد عجیبتون به سایت😂😂

18355 بازدید | 2398 پست

چیه ؟

برای من خیلی زیاده اصلا نباشه نمیشه😭😭😂

@1372زهرا۱۳۷۲ تگ نشد چرا 😑برام تگش‌کنین

@جوکر_متحول_شده_تر‍ 

@دخترابادانی‍ 

بیاید ببینم چه میکنید

منو به ارزوم میرسونید یانه😅😅😅😂

میتونم رایگان اظهار فضل بکنم 

شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛💛گروه زرد💛💛تاریخ عضویت : 99/10/2💛وزن شروع : 74.8 😶 هدف اول : 70 (که امروز 99/11/5 بهش رسیدم 😅✔️) 🧡صعود به گروه نارنجی 😄🧡 وزن فعلی 67.9😝 هدف دوم : 66 😎 هدف نهایی :57 🔒💘😍 💛🧡💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

من سکوت میکنم

تی دِلـی دَردی بَـمیـرِم🤍.                                        کل کمد لباسمو زیر و رو کردم،تمام کشو هارو گشتم،تمام کتابامو ورق زدم،حتی تو گوگلم سرچ کردم ولی یادم نیومد کع کی نظرتو راجب خودم پرسیدم......                                     هر کع می گرداند از ما روی ،ممنونیم ما...🖖🏻                                      انسان ناصحیحی هستم،در تمامِ ابعاد...                             پیگیر هیچ ادمی نباشید هر کی بخاد باش خودشو پر رنگ میکنع هر کیم نخاد ب شخمم.....                              ماهی منی•این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتوتی دستتو تا ارنج کنی تو قفسع من،شیش ماه بعد و یکسال بعد کع با دیدن دستت وحشت میکنم بهم بگی کینع ایم،خیر کینع ای نیستم .زخم خورده ام...شاید باورت نشع اما من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم..                             . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید

خرید میوه و سبزیجات از خونه

تنها  با  یک کلیک  

2014
چرا جان دلم؟😂

همینجوری😂

تی دِلـی دَردی بَـمیـرِم🤍.                                        کل کمد لباسمو زیر و رو کردم،تمام کشو هارو گشتم،تمام کتابامو ورق زدم،حتی تو گوگلم سرچ کردم ولی یادم نیومد کع کی نظرتو راجب خودم پرسیدم......                                     هر کع می گرداند از ما روی ،ممنونیم ما...🖖🏻                                      انسان ناصحیحی هستم،در تمامِ ابعاد...                             پیگیر هیچ ادمی نباشید هر کی بخاد باش خودشو پر رنگ میکنع هر کیم نخاد ب شخمم.....                              ماهی منی•این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتوتی دستتو تا ارنج کنی تو قفسع من،شیش ماه بعد و یکسال بعد کع با دیدن دستت وحشت میکنم بهم بگی کینع ایم،خیر کینع ای نیستم .زخم خورده ام...شاید باورت نشع اما من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم..                             . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید
2011