2410
2553
عنوان

الان دقیقا دلتون چی میخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 39138 بازدید | 1241 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم پیتزا خواست😋

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
2720

حقیقتا دوتا چیز این دوتا باشه میشم خوشبخت ترین ادم دنیا یکی اینکه زنا و مردا تو همه جا برابر باشن یه چیز عادی باشه و زنا هم ازادی داشته باشن وزنو مقصر تجاوزا ندونن و حکم مشخص برای متجاوز بزارن (با برابری تبیعیش اینه همه اینا باشن) اینکه ارزوی بچگیمو برسم بهش یه حیوون خونگی داشته باشم 

این کاربری برا 3 نفر بود🙄یکیمون دعوا کرد رفت😂تاپیک ها هرکدام برای فرد جدایی است ❤️تاپیک خنده دار دیدید مارم تگ کنید 😂😂😂😙                            

حالم خوب بشه جواب ازمایش هام خوب باشه

همسرم ادم شه

زندگیموخیلی دوست دارم خدابرام حفظش کنه

الانم یه پیتزا

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
من یهو آب دهنم گیر می‌کنه انکار تو گلوم نفسم نمیاد  وقتی شدید شد کلردیازپوکساید بخور ول می‌کنه ...

نه من نفسم ازگلوم پایین نمیره کاش خوب بشیم برم از داروخانه بگیرم فردادکتراکه نمیفهمن مشکل من چیه تازگیا هم به خاطراین کرونا وهوابدترشده خیلی حالم  بد.بیچاره مامردم از پولی داغون نشیم ازاین مریضیاوافسردگی وکروناو.......جون سالم به درببریم خیلی حرف

2714
ای جانم ممنونم ازت مهربون الهی خدا دختر خالتم شفا بده  خیلی عذاب اوره .من کرونای بدی گرفتم و ...

خواهش گلم.

الهی.... ان شاالله همیشه بلا از خودت و خانوادت دور باشه و سلامتی کاملتو به دست بیاری. واقعا درده بدیه‌.هم خودت عذاب میکشی هم اطرافیان کلی استرس میگیرن و دلواپسن.

ان شاالله همه بیماران شفاپیداکنن الهی آمین

2706