2733
2739

از كجايي اگه تهراني دكتر منوچهر محبوبي برو مامان من كل دكترو گشته اخر اون تشخيص داده ك رحمش كوچيك بايد فيزيوتراپي بشه بعد مامانم منو باردار شده تو شهرمون هركي بچه دار نميشده رفت پيش اون شده

از كجايي اگه تهراني دكتر منوچهر محبوبي برو مامان من كل دكترو گشته اخر اون تشخيص داده ك رحمش كوچيك با ...

کی هست ایشون عزیزم

کجاس مطبش

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا نکشتت من به عشق رمان اومدم تو تاپیکت فک کردم نوشتی رمان نازایی😅😫😫

من.. دختر روزااااای تنهایی.. باهر عذابِ تازه جنگیدم از،غصه ی فردا نگو با من🤫 روزای بدتر از اینم دیدم 🤕تا مرز وحشت😨 تا جنون رفتم🧟‍♀️ از ترس دیوونه شدن کم نیس😥😔...من ضربه خوردم تا قوی تر شم💪 فردای من میتونه زیبا شه 🌹هر اتفاقی که برام افتاد،شاید🤔 دلیل محکمی داره☺️ وقتی ورق برگرده میبینی‌، این زندگی به من بدهکاره🤐🤨...این زندگی به من بدهکاره😏 ......(بخش تو اومدی ومن به غیر از تورو حذف کردم چون  قرار نیس کسی بیاد زندگی من ژانر عاشقانه نداره بلکه سرتاسر  ژانر وحشته ورود باردارا وبچه محصلا ممنوع👻⛔❌

نمیشناسم ایشونو عزیزم کدوم شهری شما؟

من خودم دکتر لیلا جعفری رو میدونم کارشون خیلی خوبه

یکی از دوستام از طریق سایت زیر باهاشون آشنا شد اول به صورت آنلاین با خانم دکتر در تماس بود الانم برای بارداری تحت نظرشونه هر چند وقت یه بار میره مطبشون

خیلی تعریف میکنه خواستی شمام یه نوبت ویزیت آنلاین بگیر از مشکلت بگو حتما راهنماییت میکنن

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-لیلا-جعفری

2738