2737
2734

بچه ها من حدودا سه ساله با همیم قرار گذاشتیم تو عید نامزد کنیم حالا دوست پسرم گفت مامانم اینا گفتن زودتر زنگ‌بزنیم بریم که مراسم نامزدی واسه اوایل عید باشه ، بعد من الان نمیدونم چی بگم ، گفت مامانم فردا زنگ میزنه گفتم بزاره پسفردا تا من با مامانم اوکی شم ، یه خواهر بزرگترم دارم اونو بندازم جلو یا خودم بگم؟ 

اخر از همه خیلی برامون دعا کنید همه چی خوب پیش بره🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخلاق مامانت چجوریه بهش بگی بدش نمیاد؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738

واییییییییی دهنتتتتتتت 

استرسسسسس گرفتممممممم 

خودمم همینه زندگیممممممم

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

یادمه عکساشو فرستادم گفتم مامان این چطوره؟

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
من که خودم بهشون گفتم با کمال پررویی😝

چی گفتی ؟؟؟ 

چی گفتن ؟؟؟

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
2706