2726
عنوان

به نظر شما کدام منطقه تهران برای زندگی بهتره و چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 22618 بازدید | 138 پست
معیار دوستان برای انتخاب یک محل خوب برای زندگی رو میخوام بدون دوستان لطفا دلیلشون رو هم بگن یکی احتمال داره منطقه ای رو از لحاظ فرهنگی مناسب بدون و شخص دیگری از لحاظ الودگی منطقه ای رو مناسب ندون یا دسترسی به یک منطقه و معیارهای مختلف دیگر
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دارآباد خوبه اما نه همه جاش قسمت انتهاش بافته و قدیمی فقط هواش خوبه و اما یادت باشه اسم منطقه ولنجک و اقدسیه و فرشته و الهیه و زعفرانیه و جردن و سعادت آباد که میاد یعنی تمام
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
من برخلاف دوستمون از سمت شمال شرق بیزارم از ولنجک که دیگه نگووووو خیابونش افتضاح نظرها متفاوته من برام مهمه خیابون پهن باشه ، ترافیک نباشه ، دسترسی به کل تهران راحت باشه ، مراکز خرید در دسترسم باشه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
باربی جان یعنی تمام منظورتو نمی فهمم ... چرا بی ربط میگی ... گفتم باید ببینی محل کارت کجاست بعد محل زندگیو انتخاب کنی ... مثلا من که مرکز شهر کار زیاد دارم برای رفت و امد تو ولنجک دو ساعت باید تو ترافیک باشم ... یعنی تمام ... از نظر منم آب و هوا شرطه بعد دسترسی
به نظر من بستگی داره به بودجه هرکس.همه دوست دارن محله های بالا بشینن فرهنگشم دارن ولی بودجشو ندارن.بعضیها هم فرهنگشو ندارن ولی بودحه شو دارن
آن کس که بدم گفت، بدی سیرت اوست وان کس که مرا گفت نکو خود نیکوست حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که در اوست
من همه جا رو بلدم اما راستش بیشتر شمال غرب و شمال شرق و تهران پارس کلی دوست دارم یه قسمت ویلا نشینش فقط خوبه و خود دوستامم میگن نارمک بهتر از اونجاست خودم که کلا جفتشو دوست ندارم من پدر شوهرم چند تا املاک داره و تو ملک می دونم چی کجا خوبه
من بچه شمال تهرانم ولی تهرانپاری میشینم ولی تو خونه خودمون. میتونم برم مستاجری شمال تهران ولی ترجیح میدم تو خونه خودم بشینم
آن کس که بدم گفت، بدی سیرت اوست وان کس که مرا گفت نکو خود نیکوست حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که در اوست
راستی قیطریه هم خوبه یادم رفت من اونجا بزرگ شدم عاشقشم خیلی اصالت دارن و من دوست دام دوباره اونجا زندگی کنیم
2706