2726

دخترم ۲ سال و ۹ ماهش خیلی لجبازی میکنه یه رفتارش هم که خیلی ناراحت میشم خونه پدرشوهرم یا خونه پدرم میرم همش باهاشون میخواد دعوا کنه یا بهشون جیغ میزنه یا میگه برید از پیشم هم بی تفاوت بودم هم جدی ولی تاثیر نداشته ...

اقتضای سنشه نگران نباش همسن پسرمنه اونم لج بازی میکنه دراینجور مواقع سعی میکنم حواسشو به چیز دیگه ای پرت کنم

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.

۳ سالگی سن سختیه بچه نه خیلی بزرگ شده که درک داشته باشه نه نوزاده که بشه به رفتارش بی تفاوت بود . باید تا جایی که میشه شرایط رو جوری محیا کنید که تنش ایجاد نشه مثلا اگر کاری رو میخواد خودش انجام بده یا به روش متفاوتی انجام بده بهش ازادی عمل بدید اینجوری جاهایی که خط قرمز هست میشه واکنش محکم داشت .در مورد رفتارش شاید زیادی هیجان زده میشن پدر بزرگ و مادر بزرگش و اینو. نمی پسنده . ولی شما توی خونه باید باهاش از احترام به بزرگترا و محبتای اونا بگید تا توی ذهنش بشینه از طرفی اگر رفتار خاصی هست از بزرگترا خواهش کنید مدتی انجام ندن مثلا محکم بغلش نکنن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.