1874
عنوان

🚫با عکساش زندگی میکنیم الان +عکساش🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 3057 بازدید | 199 پست
هست ولی وقتی شرایطش و ندارم چیکار کنم نه میتونم برم سر زندگیم ن میتونیم بیارم خونه پدرم ن میتونم مست ...

مهریه ات و بگیر اگه نشد بگو من طلاق نمیخوام من و تمکین کنه منم اجازه ازدواج مجدد بهش میدم وقتی خونه و بچه داشتی دیگه اونو میخوای چیکار بره پی خوشیش توهم بابچه ات خوش باش

خانمهای عزیز هرکس تمایل داره براش چله حدیث کسا زیارت عاشورا و دعای توسل میخونم خودش هرچقدر دوست داشت میتونه بهم هدیه بده ممنونم چون شرایط خوبی ندارم 

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

2014
مهریه ات و بگیر اگه نشد بگو من طلاق نمیخوام من و تمکین کنه منم اجازه ازدواج مجدد بهش میدم وقتی خونه ...

اصلا ب هیچی قانع نمیشه نمیدونم چی میخواد ن طلاق میده ن درست میکنه ن با شرایط من کنار میاد 

2006
خانوادم و وکیلم نمیزارن فعلا اونم نمیدتش در حال حاضر😔

خانواده منم همین جورین بخدا من و دوتا دخترام فقط داریم تحمل میکنیم

خانمهای عزیز هرکس تمایل داره براش چله حدیث کسا زیارت عاشورا و دعای توسل میخونم خودش هرچقدر دوست داشت میتونه بهم هدیه بده ممنونم چون شرایط خوبی ندارم 
وکیل دارم عزیزم پیگیر کارامم ولی خیلی بی طاقتم😔

با یه تهعدی چیزی بچه رو بیار دلت اروم بشه حداقل تا روشن شدن وضعیتت اگر هم که اصلا نمیشه یا وکیلت اینجوری صلاح دیده فقط برات دعا میکنم😔😔 

شما پیش همسرتی!

اره ولی همه چی جدا حتی جای خواب مردی ک از در وارد میشه فقط غر میزنه و دست بزن داره و خسیسسسسس ک هرچی بگم کم گفتم ولی اگه خانواده اش بگن بمیر میمیره با پنجاه سال عمر هنوز ادم نشده زندگی چ فایده داره 

با یه تهعدی چیزی بچه رو بیار دلت اروم بشه حداقل تا روشن شدن وضعیتت اگر هم که اصلا نمیشه یا وکیلت این ...

فعلا ک هیچ راهی ندارم جز صبر فقط دعا کنید زودتر کارام پیش بره ب بچم برسم