1874

توتاپیکای قبلیمم توضیح دادم الان۲۳روزه پسرم پیشم نیست پیش پدرشه داریم جدا میشیم من اصلا راضی ب جدایی نیستم تلاشمم کردم بارها الان ۱ساله ولی اون هیچ تلاشی نمیکنه الانم ک بابچه عذابم میده دیگه هیچ راهی ندارم کلی دعاکردم کلی نذر ولی بی فایده س انگار اصلا خدامنونمیبینه خواهشم از شما اینه شمابرای من و پسرم دعا کنید که یه معجزه ای بشه تو این زندگی ک کنار پسرم باشم بدون دلهره و استرس شاید خدا دعای شمارو درحق من اجابت کنه خودم ک بدجور خسته م و بریدم هرروزم درد و عذابه 😔دعا کنیددرست بشه همه چی 🙏خیلی دلتنگ و بی طاقتم https://uupload.ir/files/wivm_۲۰۲۰۱۲۳۰_۱۳۲۱۱۶.jpg

گل و گیاه مورد علاقه تون انتخاب کنید کاشتش با ما اونم رایگان

2014

وااای عزیزم،تو چه شرایط بدی هستی 😔 خدا بهت صبر بده

کسے که با ترور حاج قاسم سلیمانے 💗 سردار دلها 💗 توسط آمریکای جنایتکار ، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه...   #قدس خونبهایت، سردار دلها                               مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل       جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !... مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند...کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا همیشه در حال تکرار است !... نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در  ❤ایران❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم ...                                                   مرگ بر حقوق بے بشر 😢😢..........                        خدایا ؛ نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار                    **** اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج****                                 امام علے (ع): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد....
2011

الهی بگردم ❤️ دلم گرفت

خدایا اگه قراره من وقتی که ازدواج کردم از این استوری های اولین یلدای من و آقایی، اولین تولد من و آقایی، یا عکس دستم رو دستای پشمالوی آقایی رو بذارم پروفایل و موهام و رنگ بلوند زرد کنم همین الان من و ناکام بکش           ‏من این مدلیم که اگه یه مشکلی دارم و با چیزبرگر حل نمیشه باید یه فکر جدی براش بکنم و چیزبرگر دوبل سفارش میدم.   

اخی خدا خودش کمکت کنه🥺

زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛