2737
2734
عنوان

لباس عقدم خیلی زشته؟😔عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 15042 بازدید | 370 پست

ینی آرزو به دل موندم یه بار فقط یه بار به تاپیکایی که عکس داره زود برسم 😥😥😥😥

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
ارایش نداشتم اخه 😄 نه ۲۳ سالمه

اسی دوباره بزار لدفن.  من ندید 

دوست دارم خداااااااا. ............  ای کاش میتونستیم به گذشته برگردیم   ای کاش بعضی وقتا بعضی کارارو انجام نمیدادیم.  زندگی سخت تر ازونی بود که فکرشو میکردم. اما بازم خدامو شکر میکنم. خدایی که هیچوقت تنهام نذاشت.  خدایی که یه دختر زیبا بهم هدیه داد تا بیشتر واسه سرپا موندن تلاش کنم و نذارم مشکلات منو از پا در بیارن.  شوهرمو دوست دارم ، اونم تقصیری نداشت ،بد زمین خورد  خدایاااااااا خودت هوامونو داشته باااااااش............  دوست دارم خدااااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی گذاشت ، کی برداشت    

دیگ دیره دیگه دل اسیره 💃🤣🤣

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731

فوق العاده ست❤❤❤خوشبخت بشی ب حق علی🥰💋

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
باور کن ساده و شیکه ولی اگه اینقدر رو مخته برو یکی دیگه بگیر

دیگه پولشو ندارم نمیدونی چقدر گرونن اینا رفتم ارزونترینو خریدم که حسه زرنگی کنم حالا چون اون گرونارو دیدم این رو مخمه

2738

لباست خوشکله ولی 

خیلی ببخشید این لباسا سوتین خوش فرم تری زیرشون می خواد 

و به نظر من خیلی بردیش بالا 

اگر می تونی سوتین گرد بخر 

حالا اسفنجی یا جک دار یا هر چی که زیر این لباس خوش فرم بمونه 

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@
2706