2726
عنوان

لعنت به چاقی ،لعنت به پرخوری،لعنت به بدهیکلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 80 پست

درکت مبکنم عزیزم 

منم  اوایل ازدواجم با قد ۱۷۰، ۵۴ کیلو بودم 

طی چندسال بعدش ۴ کیلو اضافه کردم 

الانم که باردارم نگم برات 

روحیه ام داغون شده 

به لباسام با حسرت نگاه میکنم 

قشنگ اراده کن تو یکماه ۸کیلو کم کن 

این خیلی اشتباهه 

درماه کاهش وزن بیشتر از چهارکیلو برای بدن مصره و بدتر هیکلو بیریخت میکنه

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماهم همش تو خونه ایم هله  هوله نمیخوریم ک .همش چیزای سالم بخور فکر ده سال دیگت باش دختر یکم ارا ...

آره هوله مغازه رونمیگم خیلی ریزه خواری میکنم از عصر هی میوه و لقمه پنیر و ویفر وپفیلا خونگی وسوپ خوردم همش هم بخاطربیکاری

2728
منم خونه ام مدام  و باردار و هبچ ورزشی هم نمیکنم فقط کالری شماری میکنم بیشتر پروتیین و میوه و ا ...

بارداری کالری شماری میکنی😐😐🙄🙄

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

یکی مثل شما از چاقیش ناراحته یکیم مثه من هر چی میخورم چاق نمیشم باردارم هستم دیگه کفرم در اومده چرا هیچوقت هیچی جور در نمیاد اعصابم خووووورد میشه واقعا😑😑😑😑😑

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
بارداری کالری شماری میکنی😐😐🙄🙄

بله من خودم تغذیه خوندم 

یه خانوم باردار فقط ییصد کالری بیشتر احتیاج داره و حق نداره خیلی بخوره 

فقط چیزای مفید و مختصر و به علاوه مولتی ویتامین مخصوص بارداری 

این خیلی اشتباهه  درماه کاهش وزن بیشتر از چهارکیلو برای بدن مصره و بدتر هیکلو بیریخت میکنه

عزیزم من از پزشک طب سنتی شنیدم در ماه ۸کیلوکم کردن مانعی نداره

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
2706