1989
2019

چجوری خونریزشو بند بیارم  اینکه میگن  دهنتون بعدش نشورید  نمیشه  که با دهن  خونی بستی یا چیزای سرد خورد خیلی حال بهم  زنه  راهکار پیشنهاد بدید 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»

گل و گیاه مورد علاقه تون انتخاب کنید کاشتش با ما اونم رایگان

چند تکه پوست انار رو توی دو لیوان آب بجوشون. یک لیوان که موند و سرد شد چند بار توی دهان روی زخم لثه نگه دار و خالی کن . دو دقیقه ای زخمت رو می بنده

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
2023
2014

باید دکترت خوب باشه من دوساعت بیشتر خونریزی نداشت بعدش راحت بودم بستنی وچای تلخ و مسکن و امو کسی هم. بخورسروقت 

آرامشم تویی خدا جونم 🌹 🌹🌹وزن فعلی 64/5😞😞😞😞 وزن  هفته اول  رژیم 61/500😍😍😍 وزن هفته چهارم 59/900😎 وزن هدف. 52😍😍😍قد 157😍باکمک سرگروه عزیزم سمیه جونم از گروه نارنجی  اومدم بیرون هورا 💃💪💪(ممنون  سمیه جونم) 🙏🙏🙏🙏🙏🙏حالا توی گروه 💙 هستم امیدوارم باکمک سرگروه عزیزم آسنات جونم هم توی این گروه موفق بشم 😀😀و با کمک این عزیزانم  مطمئنم میرسم به وزن هدفم ارزویی که چند ساله دنبالشم  😍😍😍😘😘همراه باچالش تاپیک  بامداد خمار گلم  😘😘😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤  
مگه حتما باید کشید دندون عقل رو؟ 

بله بقیه دندونا رو زود خراب میکنه 

آرامشم تویی خدا جونم 🌹 🌹🌹وزن فعلی 64/5😞😞😞😞 وزن  هفته اول  رژیم 61/500😍😍😍 وزن هفته چهارم 59/900😎 وزن هدف. 52😍😍😍قد 157😍باکمک سرگروه عزیزم سمیه جونم از گروه نارنجی  اومدم بیرون هورا 💃💪💪(ممنون  سمیه جونم) 🙏🙏🙏🙏🙏🙏حالا توی گروه 💙 هستم امیدوارم باکمک سرگروه عزیزم آسنات جونم هم توی این گروه موفق بشم 😀😀و با کمک این عزیزانم  مطمئنم میرسم به وزن هدفم ارزویی که چند ساله دنبالشم  😍😍😍😘😘همراه باچالش تاپیک  بامداد خمار گلم  😘😘😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤  
2000
من چهارتا دارم🥺

زود بکش دندون کناریاش رو خراب میکنه اگه تاحالا خراب نشدن

بعدش دهنتو با آب ونمک بشور خیلی زود خونریزی رو بند میاره ونمک ضد عفونی میکنه  واون قسمت ازلثه که باز شده جمع میشه حتما امتحان کن

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زیر پوست من یک دنیا درجریان است،،،انگارحبابی در  دلم میترکد واین روزها کوچک بند انگشتی من دردلم غوغایی به پا کرده است 😘خدایا هزاران بار شکرت بابت کنجد تودلم😘😘

بعدش باید گاز استریل که دکتر میزاره رو تا دو سه ساعت محکم فشار بدی با فکت و حرف نزنی. از اینترنت سرچ کن... مراقبتهای بعد از کشیدن دندان عقل

پیش جراح بکش چون اون ته بعضیاش ریشه اش نیمونه و نمیگن

1718