2733
2734
عنوان

به فالو دعا گرفتن اعتقاد داریددد بیاین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 63 پست
یه آقایی واسه من سرکتاب باز کرد  گفت هیچی نداری الکی عیب نزار رو خودت  گفتم آخه چند نفر گ ...

دقیقا نگاه دعا درست هست حتی تو قران گفته ولی کار هر کسی نیست اخه و تازه بالاتر از خدا و خواستش که چیزی نیست هست؟ بنظرم ادم نباید خودشو درگیر اینا کنه

یه روز خودمو ول میکنم و میرم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط به دعا کردن اعتقاد دارم  این که اگر مشکل داری یا آرزو  خودت یا خانواده ات از خدا ب ...

قربون خدا برم چقدر دیگه ازش بخواهیم و جواب آدمو نمیده تازه میگن ناامید هم نشید خب وقتی آدم چیزی نبینه ناامید میشه دیگه

عمر دشمنانمان دراز باد...باشد که اوج موفقیتمان را نظاره گر باشند!!!
دقیقا نگاه دعا درست هست حتی تو قران گفته ولی کار هر کسی نیست اخه و تازه بالاتر از خدا و خواستش که چی ...

اره من پیش خیلیا رفته بودم ولی همه میخاستن یه دعا بهم بدن و پول بگیرن این بود ک فقط راهنماییم کرد و ذهنمو درگیر خرافات نکرد 

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸
2728
اره من پیش خیلیا رفته بودم ولی همه میخاستن یه دعا بهم بدن و پول بگیرن این بود ک فقط راهنماییم کرد و ...

کار خوبی کردی اون پول بگیرن ادم بره واسه خودش چیز و میز بخر بهتره😄😄

ولی میگن خوب نیست نمیذاره طرف ازدواج کنه😒😒

ول کن بابا مگه رمانه...😁خودتو درگیر نکن هرچی بهش فکر کنی بیشتر چیزهای منفی رو سمت خودت جذب میکنی

من موندم چرا هرکس پیش فالگیر میره میگن یه نفر براتون دعا کرده چرا هیچوقت نمیگن چیزی نیست....!

اتفاقا من یه بار کلا فال گرفتم اون خودش گفت هیچ دعایی هم نداری که بگم مشکلی هست تو زندگیت فقط ازدواجت یه سال دیگه هست

عمر دشمنانمان دراز باد...باشد که اوج موفقیتمان را نظاره گر باشند!!!
2738
کار خوبی کردی اون پول بگیرن ادم بره واسه خودش چیز و میز بخر بهتره😄😄

اره یه فالگیر هس آشنای دوستمه، دوستم میگه این هیچی نداشت با پول فال و دعا الان وضعش توپه  ما هم هی پولمونو میدیم به اینا هرروز بدبخت تر میشیم😁🤣

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸
ول کن بابا مگه رمانه...😁خودتو درگیر نکن هرچی بهش فکر کنی بیشتر چیزهای منفی رو سمت خودت جذب میکنی

پس عزیزم دعاکن پسر خوب گیرم بیاد از نوع جیگرش نه سنگدون😂😂

گویند خدا همیشه با ماست.ای غم؛نکند خدا تو باشی؟!
قربون خدا برم چقدر دیگه ازش بخواهیم و جواب آدمو نمیده تازه میگن ناامید هم نشید خب وقتی آدم چیزی نبین ...

ببین درکت می کنم خیلی خوب می فهمم خستگی و نا امیدی چی هست ولی به هر شیوه ای که بلدی و بهش اعتقاد داری دعا کن اگر مصمم باشی باور کن این در باز میشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706