2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من.با.مادرشوهرم.زندگی.میکنم.مطمئنم از.وقتی بچه به دنیا بیاد 24 ساعت پیشمه.دوست ندارم اصلا خیلی ناراحتم

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2728
چطور سخت نگیرم  سزارین هستم با یه بچه سه ساله

همدردیم البته با این فرق که دختر من ۸ سالشه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

من والا تا زایدم اومدم خونه تنها بودم خیلی سخت بهم گذشته بچم خیلی ناارومه و مدام گریه میکنه منم همش کم خواب و عصبیم ک مدام از سربیخوالی با شوهرم دعوام میشه 

امان از چرخ و فلک روزگار ......زمین گرده ....حواست باشه
من والا تا زایدم اومدم خونه تنها بودم خیلی سخت بهم گذشته بچم خیلی ناارومه و مدام گریه میکنه منم همش ...

کاش مردا یکم درک میکردن منم خیلی الان زودرنج شدم شوهرم هم همش ناراحت میشه از دستم

الان باید حداقل یه همدردی با ما بکنن

من همش بهش میگم یه کلام بگی حق با تو هست هیچی ازت کم نمیشه

چطور سخت نگیرم  سزارین هستم با یه بچه سه ساله

دقیقا خیلی سخته، من نزدیک بیست روزه زایمان کردم، سزارین، منم از روز اول پا شدم والان اینقدر پا درد کمر درد دارم نمیتونم تکون بخورم، منم بچه دومم بود😔

وای خیلی شرایط بدیه من حتی تو بیمارستلن هم همراهم بزور شوهرم میاد هی میخواد یه راهی پیدا کنه نیاد

وا چه عجیبین شماها چرا شوهرت اینجوره یعنی هیچکسو نداری باهات بیاد بیمارستان حداقل به پرستار بگیر

دوستم

فقط من گاهی کمکش میکردم همسرشم بی تجربه بود

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2706