2733
2734

من بسیار بسیار سوتی ده هستم😂🤦‍♀️

یبار یه پسره اومده بود پیویم برگشته میگه آشنا بشیم میخواستم بگم من قصد آشنایی ندارم نوشته بودم دارم(وااایی🤦‍♀️😂)بدبخت آنچنان ذوق زده شده بود اشتیکرو اینا فرستاد😂من گفتم اشتباه شد ندارم بود

بعدم گفت شرمنده 

بلاکش کردم😂😂😂😂

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

یه بار حواسم نبود به یکی از معلمامون زیرپایی زدم فکرکردم رفیقمه کم مونده بود پخش زمین بشه😂😂😂صحنه خنده داری بود هروقت یادم میفته یه لبخند میفته رو صورتم

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی گروه درسی معلم بزور پیام میداد مشخص بود اینترنتش مشکل داره میخواستم بگم خانوم نتشون خرابه اشتبا ...

😂😂😂😂رحمه الله من یغراء فاتحمة الصواااااااااات😂😂😂

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
2728

سوتی بسیار خفنم ۴ سالم بوده 

بعد جشن داشتیم از طرف مهدکودک 

من تو گروه نمایش بودم 😎

لحظه اخر که میخواستیم معرفی کنیم من هول شدم 😭

گفتم خروس هستم در نقش هانا😑

کنار شوهر جان حال دلم خوبه♡خدایا شکرت بخاطر همه چیییییی♥️👌
من بسیار بسیار سوتی ده هستم😂🤦‍♀️ یبار یه پسره اومده بود پیویم برگشته میگه آشنا بشیم میخواستم بگم ...

😂😂😂😂😂حالا طرف به خودش میگه در حد من نبود دیوونه🤣🤣

کراری ندید بدیدانه زیاد میکردیم😂

وای وضع خراب بود.منم گوشی میگرقتم رو گوشم تو خیابون راه میرفتم شصت میلیون بار باز و بستش میکردم🤣🤣

2738
یبارم تو مترو یه بنده خدایی اون ور گیت منتظرم بود خیلی استرس داشتم نگو کارتم موجودی نداشته خواستم رد ...

😂😂😂😂😂وای داشتم چای میخوردم ....رفت پس ملاجم خفه شدم😁😁😁😁🤣🤣

😂😂😂😂😂حالا طرف به خودش میگه در حد من نبود دیوونه🤣🤣

دقیقا😂😂😂😂

شب من جوابشو دادم صبح استیکرو اینا فرستاده بود من پیش خودم فوش میدادم مثلا بهش گفتم قصد آشنایی ندارم خداحافظ

ای خدا این چرا نمیفهمه که یهو دیدم چیکار کردم🤦‍♀️😂

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
من خودم رون دوست دارم بچه هام سینه 😋میگن چون استخون نداره خوردنش راحتره🤪

حالا اگر دقت کنی رون خوشمزه تره نرم تره و مفید تره

سوتی بسیار خفنم ۴ سالم بوده  بعد جشن داشتیم از طرف مهدکودک  من تو گروه نمایش بودم 😎 لح ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706