2733
2734

خنده دار که نیست اما چند وقت پیش اعتراف کردم که وقتی بچه بودم توی عروسیا وقتی زرشک پلو با مرغ بود رون نمیگرفتم سینه میخوردم چون سینه بزرگتر از رون بود😂😂😂و این سینه خوردن من روم موند و همه فکر کردن من از رون بدم میاد😂😂😂آی عم وری شکمو😁😁😁

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  

بزن تو گوشم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتی سینه یاد ی چی افتادم

چن وقت پیشا سر سفره خونه مامان جونم اینا مرغ بود غذا.پسر عمم خاس مرغ بکشه گفت:جوووووون چه سینه ای😐🚬پاشدم رفتم دسشویی تابلو نشه

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2728

یبار از سوپرمارکتیه سرکوچمون خوشم اومد

با دوتا از دوستام رفتیم

گفتم ازش عکس بگیرین من سرشو گرم میکنم

یکیشون ک مث خنگا گوشیو قشنگ ایستاده نگهداشته بود عکس گرف

اون یکیم خنگتررررر، فلش زد تو چش طرف😐

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛

سینه به من بدن کلا نمی خورم نمیره اصلا از گلوم پایین

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2738

اعتراف میکنم یه بار تو عمرم میخواستم عشوه خرکی بیام 😎

جلومو ندیدم رفتم تو تیربرق😑 شوهرم که اون زمان دوس پسرم بود انقد خندید بهم 😭

دیگه ادم شدم ازاون به بعد🤭

کنار شوهر جان حال دلم خوبه♡خدایا شکرت بخاطر همه چیییییی♥️👌
گفتی سینه یاد ی چی افتادم چن وقت پیشا سر سفره خونه مامان جونم اینا مرغ بود غذا.پسر عمم خاس مرغ بکشه ...

😂😂😂😂😂راس میگه خب چه سینه ای😀😀

کراشم بهم گفت شکمو🙈😂البته کراش که نه میدونه دوسش دارم 

گفت تو معدت به اون کوچیکی چجوری شیر اگه بخوری سیر نمیشی منم گفتم مامانم بهم میگه شکموام در حالی که نیستم فقط امشب دو وعده غذا خوردم گفت کسی که دو وعده غذا بخوره میشه چی میشه شکمو دیگه بعد منم خجالت کشیدم ایموجی خنده فرستادم😂😂😂

توی گروه درسی معلم بزور پیام میداد مشخص بود اینترنتش مشکل داره

میخواستم بگم خانوم نتشون خرابه اشتباهی گفتم ننشون خرابه😶😳

امشو شوشه لیپک لیلی لونه 💜😐                              اگه توی تاپیکا یه چیز کاملا بی ربط گفتم به روی خودتون نیارین و ب دل نگیرین. همیشه موضوع تاپیکا رو اشتباه متوجه میشم :/
😂😂😂😂😂راس میگه خب چه سینه ای😀😀

ت عم اسی🤔✌🏻🤣

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
پیش یه نفر وانمود میکردم دارم با تلفن حرف میزنم مثلا با عشقم😁همون لحظه گوشیم زنگ خورد😭

😂😂😂😂😂وای وقتی برا اولین بار گوشی بی سیم برای خونمون خریده بودیم من همراه خودم برداشتم بردمش تو خیابون با پیکان تاکسی قدیمیا،هی میگرفتم دم گوشم یعنی دارم حرف میزنم😂😂😂😂😂

2706