2410
2553
دم همتون گرم معلومه تک تک تون اجتماعی هستین من چون زود رنجم فکر نکنم طاقت بیارم تو جو خوابگاه ولی ...

فکر می کنی

مطمن هستم از من خجالتی تر هیچکی نبود 

اونجا دیگه عوض شدم😄

تو بخون یک دانشگاه خوب برو غصه این هارو نخور☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر می کنی مطمن هستم از من خجالتی تر هیچکی نبود  اونجا دیگه عوض شدم😄 تو بخون یک دانشگاه خوب ...

کارشناسی دارم و متاهلم

شوهرم عمرابذاره برم خوابگاه

خوابگاه جزو فانتزی های ذهنمه

گاهی وقتا تصورش میکنم،مثل مدرسه یا اردو⁦☹️⁩

2720
2714
خوابگاه فلکه الم شیراز ...سوژه ایی بود برا خودش البته من دو ترم فقط خوابگاهی بودم مامانم شب امد پیشم ...

همون خوابگاه13طبقه بود؟ نرسیده به ارم؟ 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
وای ما بابچهارفته بودیم اردو سه روز مشد اوف پارتی بودپارررتی اینقدر زدیم رقصیدیم خندیدیم ادا دراوردی ...

اخطار لغو کاربری

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
خوابگاه من طبقه اولش به پل عابر پیاده از پنجره راه داشت بچهای اون اتاق خیلی باحال و پایه بودن چون اگ ...

فهمیدم. دوستم خوابگاه شما بود. منم سال اول خوابگاه زند بوده. بعد همه رو بستن تو ارم جمعمون کردن

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
۱۱طبقه بود . بله  قبل ارم نزدیک فلکه نمازی

چه سالی اونجا بودید؟ 

2706