2726
من خودم شمالی هستم گفتم اگه کم امکانات ترین شهر هم قبول شم میرم  چون اصلا تحمل موندن تو شهر خ ...

قبل کنکورم همین نظرو داشتم. ولی مامانم تصادف کرد منم ترسیدم گفتم بذار پیشش بمونم. دیگه شهر خودمو زدم و موندگار شدم  رشتم پزشکیه ارشد نداره  تا 7 سال همینجام😒

بیایید آدم ها را بیشتر از آنچه تنها هستند، تنها نکنیم.
یه خر خون داشتیم تو دانشگاه رتبه 64 کنکور بود مث ختنه کنای قدیم همیشه یه سامسونت دستش بود و میرفت کت ...

ختنه کنای قدیم😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما ترم آخر بودیم همه با هم دوست بودیم 

ولی یکی توی اتاقمون بود تموم شده بود نمی‌دونم چرا خوابگاه مونده بود بعضی وقتا یه کارهای مسخره ای میکرد که به عشقش برسه  

ما وادار میکرد سر یه سفره بشینیم و چراغا را خاموش کنیم و یه داستان خیالی تعریف میکرد 

حداقل سفره هاش ربطی به معصومین هم نداشت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
وای ما بابچهارفته بودیم اردو سه روز مشد اوف پارتی بودپارررتی اینقدر زدیم رقصیدیم خندیدیم ادا دراوردی ...

ما یک بار شب یلدا بود پول نداشتیم زیاد وسیله بخریم

رفتیم میوه فروشی زار زدیم آقا ما دانشجو هستیم  چند تا انار به ما میدید🤣🤣🤣مرده دلش سوخت داد به ما با چند تا موز

برای هندونه به دوستم گفتیم برو مخ پسره بزن به ما هندنونه مجانی بده اون رفت ولی پسره پا نداد😑😐

و ما بدون هندونه برگشتیم😂😂😂

من همیشه تی شرت و دامن می پوشم چه خوابگاه چه تو خونه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ختنه کنای قدیم😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

لقبش همین بود ولی یکم بی ادبانش  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
وای ما بابچهارفته بودیم اردو سه روز مشد اوف پارتی بودپارررتی اینقدر زدیم رقصیدیم خندیدیم ادا دراوردی ...

دوستتون چی شد؟

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2706