2726
به قول استادم قبول باشه😂

مرسی😅

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
ظرفاروهم تلنبار میشد

اصلا کپک میزدن

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حیاط دانشکده یادته تو پاییز چقدر قشنگ بود😍 حالا الان حسرت میخوریم

کدوم دانشکده من ادبیات بودم رشته رو نمی گم دیگه شاید  شناسایی شم تو کدوم دانشکده

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
2728
خوش به حالتون من شهر خودم قبول شدم، همیشه حسرت خوابگاهو دارم

من خودم شمالی هستم

گفتم اگه کم امکانات ترین شهر هم قبول شم میرم 

چون اصلا تحمل موندن تو شهر خودمو نداشتم

اشکال نداره سعی برای ارشد اگه نداری خوابگاه بگیری😉

یه خر خون داشتیم تو دانشگاه رتبه 64 کنکور بود مث ختنه کنای قدیم همیشه یه سامسونت دستش بود و میرفت کتابخونه ما اومدیم یه اکانت فیک زدیم به عنوان یه دختر که تو قلمچیه و رتبه اینو تو سایت دیده و شمارشو از کانون گرفته باهاش دوست شدیم ...بیچاره رو خیلی اذیت کردیم خدا ببخشه  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
بیتالک بود اون موقع ها با کل پسرای دانشگاه میحرفیدیم قرارم میذاشتیم ننیرفتیم موقع رفت و امدم تو اتوب ...

وایی بیتالکو منم داشتم. با همسرمم اونجا دوست شدم😑🤦🏻‍♀🤣

زندگیم دخترم آوا
اخخخخخی تعریف کنننن

من برا یه شهر دیگه بودم خواهر شوهرم واسه یه شهر دیگه از روز اول که منو دید گفت زنداداشمی ... همون ترم اول عقد کردم خخخخخخ عکس منو به داداشش نشون داده بود اونم دانشجو بود عاشقم شد خودش اومد جلو خواستگاری ... الانم دوتا بچه دارم😁

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
طفلک🤣🤣 آخر گندش در نیومد؟؟؟؟؟🤦🏻‍♀🤣

دراومد بیچاره هیچی نگف عذاب وجدان بخاطر همونه

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2706