2726

سلام من عینکیم ... 🤓 

اگه نزنم خوب نمیتونم تشخیص بدم دور رو ... 🥴

یبار که بعد کلاس وارد حیاط خوابگاه شدم، عینک نزده بودم

وقتی وارد راهرو خوابگاه شدم از دور ینفرو دیدم که داره میاد سمتم که یه دست لباس ورزشی تنش بود منم با فکر اینکه یکی از همطبقه ای هامه همینطور که بهش لبخند میزدم و میرفتم سمت اتاقم چادر ، روسری و دکمه های مانتوم رو باز میکردم ... یدفعه دیدم بچهای تو اتاق از پنجره یجوری نگام میکنن😨😱 

و خود اون طرف هم مونده بود که برگرده یا چیکار کنه🤨😵🥺 نگو اون طرف، یه اقایی بود از تعمیرات که اومده بود برای کار فنی😅😅😅

اونوقت من تو جشماش زل زدم دارم لباسهامو درمیارم ... 🙈

فقط خودمو پرت کردم تو اتاق 

هروقت بهش فکر میکنم خجالت میکشم🥶

تو اون جا بری ۱۸۰درجه تغییر میکنی نگران نباش به حرف الانت میخندی به شرطی که هم اتاقی هاتخوب باشن🌸

اره واقعا درسته اما هیچ وقت راحت نیستم حتی تو خانواده خودم

هرچی خدا بخواد، خدا که بد نمیخواد..♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من عینکیم ... 🤓  اگه نزنم خوب نمیتونم تشخیص بدم دور رو ... 🥴 یبار که بعد کلاس وارد حیا ...

جررررر😂😂😂😂😂

این آقای تعمیرکار هم داستانی بودا همه ماهارو چادر بهسر پا لخت دیده بود😅

شما تو خوابگاه چجوری لباس میپوشیدید؟ من لرز این گرفتم برم خوابگاه محجبه باشم بین دخترا نخندن بهم اخ ...

میرید اونجا عوض میشید نگران نباش

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2728
وای یاد اون دوران افتادم جقد خوب بود الان وارد زندگی شدیم همشدمشکلات غصه ...بچه داری وقت سرخاروندنم ...

اره بخدا چیه شوهر ازدواج فقط مسولیت بدبختی

کاشکی کل عمرمون دانشجو بودیم مجردی زندگی میکردیم 😂😂

منت کسی هم سرمون نبود

من خوابگاهی نبودم اما زن داداشم و داداشم باهم دوست بودن داداشم میرفته دم خوابگاشون شب تا صبح اون.پای ...

آخخخخی عزیزممممم الان خوشبختن؟

میشه برای حاجتم حمد بخونی گلی؟
2706