1874
2019

وای ازمیوه خوردن وپوست میوه به هم پرت کردن 

باهم رقصیدن 

باهم بازار رفتن وشلوغی آشپز خونه دم غروبا 

آخ آخ آخ یادش بخیر

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2033

من خوابگاهی نیسم ولی رفته بودم مسافرت با دوستام تخت های اتاقا دو طبقه بود نصب شب یه صدای محکمی اومد  دیدیم یکی از بچه ها پرت شده پایین اوووف حتی طبقه پایینی ها هم اومده بود خیلیم تپل بود

بعد از ان دیوانگی ها ای دریغ باورم ناید که عاقل گشته ام میشه برام یه صلوات بفرستین  

بهترین سالای عمرم😍😍یبار داشتیم احضار روح میکردیم برق اتاقمونم خاموش بود.برق اتاق بغلی و هال روشن بود(سوئیت بود).همینکه دوستم گفت حضور خوتو اعلام کن یهو برق اتاق بغای و سالن خاموش شد و محکم یکی کوبید در اتاقمون.وای خدا یهو جقد ترسیدیم بعد دیدیم بچه های اتاق بغلین😂😂😂

شما تو خوابگاه چجوری لباس میپوشیدید؟ من لرز این گرفتم برم خوابگاه محجبه باشم بین دخترا نخندن بهم اخ ...

راحت بودیم مسخره یک شب شلوار پارتی گرفته بودیم😐

میرقصیدیم شلوار همو در میاوردیم😂😂

من خوابگاهی نبودم اما زن داداشم و داداشم باهم دوست بودن داداشم میرفته دم خوابگاشون شب تا صبح اون.پایین زن داداشم بالا باهم حرف میزدن... همه ب عشقشون حسادت میکردن

میشه برا حل مشکل دادگاه پدرم دعا کنید و اگر تونسین صلوات بفرسین؟من به دعاهای شما ایمان دارم دعاهاتون معجزه میکنه🙏🙏🙏🙏🙏
1718