2733
2739
عنوان

فهمیدم شوهرم چ خیانتی کرده بهم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 8404 بازدید | 192 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶بار خیانت دیدم و با گریه و زاری شوهرم و قول دادناش بدون اینکه بزارم کسی بفهمه برگشتم هفتمین بار گفت من همینم و اصلا دوست ندارم گم شو از زندگیم منم تصمیم گرفتم جدا بشم چون بچه داشتم سخت بود ولی خدارو شکر خیلی زیاد حمایت خانوادمو دارم

خیلی سخته خییییلی مخصوصن رابطه جنسیش

ولی شما باخودت روراست باش ببین اگه قصد زندگی باهاش داری نزار روتون بیشتر ازاین توی روی هم باز بشه و احتراما ازبین بره...یک تعهد سعت و سخت ازش بگیر و برو سرزندگیت.بازم میگم سخته ولی قوی باش

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
2731
2738
الان پشیمون بودی اگه فرصت نمیدادی میگفتی شاید آدم میشد خدا عقلشون بده چی میخوان از این زندگی؟  ...

جالب اینجاست چند بار فرصت دادم دفعه اول برا ضمانت حق طلاق و حضانت داد دفعه دوم خونه به نامم زد ولی بازم آدم نشد ولی هنورم با پرویی تمام میگه برگرد آدم میشم ولی ادم که نمیشه هیچ هر روز وقیح تر از دیروز😑😑

.....

من بودم طلاق میگرفتم تمام 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706