2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حسابداری توبه ولی باید حتما دکترا بگیری تا پولدار بشی جای خوب کار کنی 

وکالت هم خوبه اما آزمون وکلا داره یه کم سخته 

از من می شنوی وکالت ارزششو داره اما به شرطی که ادامه بدیا

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

قطعا حقوق درآمدت تضمین شدش حتی وکیلم نشی بالاخره تو دادگاه می تونی کار پیدا کنی خواهرم وکیله درآمدش هم خوبه.... با رشته فقه ومبانی هم میتونی آزمون وکالت بدی آسون تر از حقوق میشه آورد 

عشق محدود به جنسیت نیست👉👈  🌈

ببینید کسی که حقوق میخونه باید بشه حتماوکیلی چیزی ازمونش خیلی سخته. حسابداری به نطرم کار بهتر برات گیر میاد

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
 می ترسم از آزمون وکالت قبول نشم و از لحاظ بازار کارش 

درسته،اینم هست...اگر توانایی قبول شدن در دانشگاه علوم قضایی و علاقه رو دارین علون قضایی بهتره.چون بورسیه است.اگر نه،همون حسابداری:)موفق باشید💜