2737
2734

من یه پسر کوچولوی ۱۳ ماهه دارم 

و الانم هفته ۲۶ بارداری هستم و‌دوقلو‌ پسرن 😍😍😍

خیلی خوشحالم از داشتنشونو‌از طرفی نگران 

بیاید یکم صحبت کنیم

غم انگیزترین داستان کوتاه هم نیما یوشیج داره اونجا که میگه: دیدمش ، گفتم منم !!!!!!! نشناخت او......💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشالله

چه توانی داری 

کی دست بکار دومی شدی اولی خیلی کوچیکه طفلک

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
خدا حفظشون کنه زن دوقلو زایی داشتین یا چی؟

نه نداشتیم تا جایی که من می دونم

غم انگیزترین داستان کوتاه هم نیما یوشیج داره اونجا که میگه: دیدمش ، گفتم منم !!!!!!! نشناخت او......💔

یکی از کاربرای اینجا سه قلو پسر دارن.

من خودم دوقلو دختر دارم و نابودم🤕

خدا صبر و توانت بده و بچه سالم و آروم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2738
بسلامتی مبارکه عزیزم ان شاءالله صحیح و سالم بیان بغلت،من دو تا پسر دارم فک کنم بزودی برم تیمارستان&n ...

وای نگو انقدر شیطونن؟؟

2706