2726
بپرس عزیزم  

مرسی گلم که اومدی دخترم 11 سالشه خیلی دوس داره عروسک،سازیو خودم خمیرشو درست کردم الان میخواستم بدونم واسه رنگش میشه از گواش استفاده کرد یا نه

میمیرم برا بچهام ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بپرس عزیزم  

شما بلدین؟من خیلی خوشم میاد سخته؟ در آمدزایی هم داره؟

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
2728
خواهش میکنم عزیزم،نه نمیشه باید رنگ روغن باشه

مرسی بابت راهنمایتون امروز چندبار خواست شکل قلب دربیاره موفق نشد میترسم نا امید شه،تو این کرونا هم نمیشه،فرستاد کلاس

میمیرم برا بچهام ❤❤
شما بلدین؟من خیلی خوشم میاد سخته؟ در آمدزایی هم داره؟

من تقریبا ۸سال پیش رفتم کلاس بر عکس ظاهرش اصلا سخت نیست من خودم خیلی چیزا رو ابتکاری درست میکردم چون علاقه داشتم درامدش هم خوبه البته الان از قیمت ها خبر ندارم قبلا خوب بود نصف نصف سود داره

مرسی بابت راهنمایتون امروز چندبار خواست شکل قلب دربیاره موفق نشد میترسم نا امید شه،تو این کرونا هم ن ...

خیلی راحته از اینترنت اموزش بگیرید باهاش کار کنید خمیرتون هم که درست کردید حتما ۲۴ ساعت استراحت بدید 

خیلی راحته از اینترنت اموزش بگیرید باهاش کار کنید خمیرتون هم که درست کردید حتما ۲۴ ساعت استراحت بدید ...

مرسی گلم خمیرشو کاملآ اماده کردم چندتا فیلم براش دان کردم ولی سخته براش😓😓😓

میمیرم برا بچهام ❤❤
[QUOTE=173943080]ابزار دارید؟[/QUOTEنه هنوز ابزارشو براش نگرفتم میشه راهنمایم کنید که چیا براش بگیرم

سمبه میخاد ابزار دوسر میخاد کاردک رنگ روغن قیچی وردنه الان خیلیاش همتو ذهنم نیس من خیلی چیزای خوشگل درست کردم بلد نیستم لینک عکس بذارم وگرنه عکساشو میفرستادم 

2706