2726
عنوان

آخ من قربونش برممممم که امشب خیلی خوشگل میشه 🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 30 پست
اگ‌می‌تونستم‌ب خودش بگم‌ک نمیومدم این جا دردو دل کنم‌ حرف بشنوم 

والا همه انقدر مشکل دارن کسی تو این فکرا نیس حستو به خودش بگو بزار بدونه مهم نیس بعدش چی میشه

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

عزیزم ان شالله خدا هرچی خیره برات به ارمغان بیاره ⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو که اینهمه دوسش داری و خودت مقصری چرا برنمیگردی و بهش نمیگی؟:(

اشتباهم بزرگ‌بود 

۶ سال می پرستیدمش با ی اشتباه ۶ سالو اتیش زدم 

نمی‌بخشه نمی تونه ببخشه کم‌جلوش گریه نکردم کم‌ خواهش نکردم دیگ برام‌غرور نموند اصلا غرور فدای سرش اینکه چی‌بودمو چی‌شدم فدای سرش اینکه زندگیم داره تموم میشه فدای سرش 

اصلا بر نگرده فدای سرش ولی فقط ببخشه از ته دلش ببخشههههه 

اخه ذهنیتش عوض شد فک کرد تمام این ۶ سال بازیگر بودم در حالی ک بقران سوتفاهوم بود 

خیانت نبودا ولی اعتمادش رفت

تو خواستنی ترین ، نتوانستمِ منی  
ایشالله ک منظورتون حجم باشه  ولی من فک میکنم‌بی فرهنگی‌اصلی وقتیه ک ببینی‌جیگر یکی‌ کبابه داره ...

شما به دکتری ادبیاتت ببخش 

والا ما بخیل نیستیم ایشالا  که بش برسی 

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
2728
اشتباهم بزرگ‌بود  ۶ سال می پرستیدمش با ی اشتباه ۶ سالو اتیش زدم  نمی‌بخشه نمی تونه ...

عزیزم میشه خلاصه بگی چیشده البته اگه دوست داشتین کنجکاو شدم

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
اشتباهم بزرگ‌بود  ۶ سال می پرستیدمش با ی اشتباه ۶ سالو اتیش زدم  نمی‌بخشه نمی تونه ...

سخته:(

خدا دلت رو آروم کنه

پا پس نکش هیچ وقت از تلاش 

بهش همین حرف تنها بخشش رو بزن 

از نو شروع کن 

عشقت که عشق باشه به امیدش پا میشی دختر

عزیزم میشه خلاصه بگی چیشده البته اگه دوست داشتین کنجکاو شدم

عزیز دلم‌شدمنده ک نمیتونم‌از اول بگم‌ حالم وحشتناک بده 

عنوان این‌تاپیکو بخونید و عکس صفحه ۳یا ۴ رو ببینید می فهمید بازم‌شرمنده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5776719/اقایون-سایت-هر-کس-هست-بیاد-خانمام-بیان-این-دلیل-واقعا-دلیل-محکمیه

عزیزم من اصلا نمی فهمه این قضیه، خب شما این آقا رو تهدید کردی اگه جواب ندی، به مامانت زنگ می زنم. چه ...

میدونید حرفش چی بود ؟ من‌تو این ۶‌سال واقعا خطایی نکردم هر چی گف کنار اومدم با همه چیش ساختم میگف فکر نمیکردم تویی ک برام‌فرشته بودی تویی ک برام خدا بودی ی روزی بخوایی از اطلاعاتی ک بهت دادم شماره ای ک اعتناد کردم زنگ‌زدم ادرسی ک یادت دادم برعلیهم ک ابرومو ببزی استفاده  کنی میگف اصلا تو خواب نمیدیدم‌تو ادمی‌باشی ک بخوایی منو تحدید کنی بخوایی ابرومو ببری 😔

از سال اول میگف اعتماد براش خیلی مهمه

میدونید حرفش چی بود ؟ من‌تو این ۶‌سال واقعا خطایی نکردم هر چی گف کنار اومدم با همه چیش ساختم میگف فک ...

حرفاش قانع کننده نیست، شما 6 سال باهم بودین، اگه اشتباه نکرده باشم یادمه گفتین همه از رابطه تون خبر داشتن، خب طبیعیه اعتماد کنه و شماره منزل یا مادرش در اختیار شما بزاره، از طرفی باهم بحث کردین، آقا هم جوابگو نیست، طبیعیه شمابا مادرشون تماس بگیرین، هیچ کجای کار شما بد نیست، تازه شما اون کار وارد مرحله عمل هم نکردین، پس این همه خشم و تنفر اصلا درک نمی کنم

😐🤷🏻‍♀️
حرفاش قانع کننده نیست، شما 6 سال باهم بودین، اگه اشتباه نکرده باشم یادمه گفتین همه از رابطه تون خبر ...

شایدم حق با شماس ازم خسته یود و دنبال بهونه این شد براش بهونه رفتن 

ولی اگ خسته ام شده باشه من بچه بازی در اوردمو خستش کردم با غر زدنا و گیر دادنام

ممنون ازتون❤

شایدم حق با شماس ازم خسته یود و دنبال بهونه این شد براش بهونه رفتن  ولی اگ خسته ام شده باشه من ...

هرچی هست این تهدید باعث فروپاشی این رابطه نبوده، 

بله گاهی اوقات پیگیری زیاد و همچین غرزدنای زیاد آدم دلزده می کنه... 

خواهش می کنم عزیزم. امیدوارم آنچه شایسته ست رخ بده

😐🤷🏻‍♀️

پروا بزار یه مدت بگذره بعد اگد صلاح میدونی دوباره پیشو بگیر و امیدوارم تا اون لحضه دلتنگت شده باشه و اتیشش خوابیده باشع و خوب ب حرفات گوش بده تو هم بگی بخدا من قصد تهدید نداشتم نگرانت شدم خیلی و میخاستم جواب بدی و...... 

این پسره فک نکنم یگی پیدا کنه انقد ب اندازه تو دوسش داشته باشه خداکنه برگرده حرفات دل ادمو بدرد میارم عزیزم

💫دل مرنجان ک از هر دل ب خدا راهی است💫
پروا بزار یه مدت بگذره بعد اگد صلاح میدونی دوباره پیشو بگیر و امیدوارم تا اون لحضه دلتنگت شده باشه و ...

با تک تک سلولام درستی کلماتتو درک میکنم همش درسته برای همین میام نی نی سایت براش می نویسم ‌ک سمتش نرم تا چیزایی ک تو خدایی خیلی دوستای دیگه سایت بهم میگن عملی کنم و بذارم چن ماه بگذره تا دلتنگ بشه 

ولی تو ک غریبه نیستی حس ی مادریو دارم ک بچشو از دست داده من دوسش ندارم می پرستمش 

اگ بدونی چقد شرمنده این همه لطفیم ک بهم داری نمی دونم چ جوری باید ی روز همدردای نی نی سایتمو لطفاشونو جبران کنم  همدردایی مثله شما ک با ی کامنت تو اووووج داغونیا ارومم میکنن 

تو این شبا با دل خون زیاد با خدام صحبت میکنم 

برا خوشبختیت خیلی دعا میکنم خیلی زیاد ایشالله ک همیشه خوشبخت باشی مهربون❤❤❤❤❤

2706