1874
2019

وقتی میرم حموم مخصوصا زمستونا اب داغ باز میکنم بعد ک میخوام اب سرد باز کنم ک تنظیمش کنم ی 20ثانیه خوبه بعد اب داغ سرد میشه نمیدونم چ مرگیه تابستون اینوجوری نیست بعد مجبور میشم اب داغ جدا باز کنم تو تشت بعد ببندمش بعد اب سرد قاطیش کنم😢بعد تو تشت با کاسه اب بریزم زیر دوس نمیشه برم یهو اب سرد میشه😥

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

2023

گلم مال ما اینجوری بود ولی فصلی نبود یهو اینجوری شد هی پشت گوش انداختیم برد پکیج سوخت یک و خورده ای هزینه شد حالا شایذ مشکل ما فرق داره باهم اما به هر حال این اتفاق طبیعی نیست نشون بدید به تعمیرکار 

گلم مال ما اینجوری بود ولی فصلی نبود یهو اینجوری شد هی پشت گوش انداختیم برد پکیج سوخت یک و خورده ای ...

ینی الان اب قشنگ. دستی تنظیم میکنید؟ هیچ. مشکلی ندارین؟ 

2011
من فکر میکردم شیرآلات مون چون قدیمیه کنترل تغییرات کمتره میگفتم از این اهرمی ها یکی بخریم بزاریم ک&n ...

اتفاقا تو اشپزخونه خوبه ب نسبت سرد نمیشه شیر اهرمی ولی تو حموم شیر قدیمی ینی ب خاطر شیر؟ 

8

نه واسه ما همچین مشکلی نداره

یه سریا لیاقتشون همون زمان بود که واسه وجودشون به خارجیا حق توحش بدن... میدونی چی میگم که .برجام نتوانست ۷ میلیارد دلار از دارایی های ایران رو آزاد کنه اما توقف یک کشتی توانست... اینه زبون دنیا نه اون اراجیفی که بعضیا میگفتن بلدیم بلدیم .... آدم باید جوری زندگی کنه که تهش تو نماز میت ۳ مرتبه اللهم انا لانعلم منه الا خیرا نصیبش بشه نه اینکه ۹  مرتبه براش بخونن عفوک عفوک عفوک...      شراب خانه و میزقمار میخواهد*بنی امیه حمار و خمار میخواهد* بنی امیه فقط مردمان بی طرفی* به بی تفاوتی روزگار میخواهد* بنی امیه فقط شیعیان نادانی* فریب خورده و بی اختیار میخواهد* بنی امیه علی را میانه ی میدان*بدون دُلدُل و بی ذوالفقار میخواهد*بنی امیه امام جماعتی اهلِ*نماز و روزه ولی بی بخار میخواهد* بنی امیه امام و رئیس جامعه را*عبا به دوش ولی تاجدار میخواهد* بنی امیه سیاستمدار بی خطری* که با یزید بیاید کنار میخواهد* فریب کارو ندانم بکارو سازش کار* از این قبیل سیاستمدار میخواهد* بنی امیه فقط آن شریح قاضی را* که وقت فتنه بیاید به کار میخواهد* بنی امیه اَبا شهوت و اَبا شکمی* نزول خواره و بی بندوبار میخواهد* که هرچه میکشد اسلام از منیّت ماست*حسین جان به کف و جان نثار میخواهد* که هرچه میکشد اسلام از جهالت ماست* علی بصیرت عماروار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است سقایش*حضور در وسط کارزار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است سربندش*سپاه حرمله را تار و مار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است مهتابش* لبان تشنه،دلی بی قرار میخواهد* در انتظار نشستی، در اتتظار بایست* هنوز حضرت معشوق یار میخواهد...
2022