2410
2553
عنوان

کادوی مجازی تولد لطفا همه بیاین

91 بازدید | 13 پست

سلام🙋🏻‍♀️💜

الان این قضیه ای که میگم هیچ ربطی به من نداره و به خواهرزادم مربوط میشه اونم از من کمک خواست ، من هیچی به ذهنم نرسید مجبور شدم از شما کمک بگیرم

این خواهرزاده من ۱۸‌سالشه

از یه پسر که حدود ۳۰ سالشه (معروف هس تو اینستا ولی اون قدرا هم نیس ) خوشش میاد 

البته خوشش نمیاد ، بهتره بگم عاشقشه😒

الان نیاین بگین هاا ، تو چجور خاله ای که حمایتش میکنی ، واقعا مجبورم چون اگه به مامان باباش بگم خوب نمیشه برا خواهرزادم...😔میخام بگم که یه جوریا مجبورم که حمایتش کنم

حالا اصل قضیه اینه که یکشنبه تولد این پسره

خواهرزادمم به من گیر داده که باید یه کاری برا تولدش بکنم و تو دایرکت بهش بفرستم(قبول دارم دیوونس😂😒)

منم چون حال و روزم خوب نیس ، چیزی نگفتم بهش ، یه جوری خواستم پشیمونش کنم ولی نشد...😞

اینم بگم که پسره دایرکتشو نگا میکنه

ولی خو جواب نمیده😶

الان نظرتون من چی کار کنم چه ایده ای بهش بدم؟!

یا اصلا چی کار کنم که پشیمون بشه و کاری نکنه🙄

آخه من میدونم این فقط داره خودشو نابود میکنه😒😑

لطفا جواب بدین🙏🏻💜

اگه صداش خوبه یا ساز میزنه یاچی یه تیکه آهنگ بخونه بفرسته خیلی بامزه میشه😅✨

امشو شوشه لیپک لیلی لونه 💜😐                              اگه توی تاپیکا یه چیز کاملا بی ربط گفتم به روی خودتون نیارین و ب دل نگیرین. همیشه موضوع تاپیکا رو اشتباه متوجه میشم :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نه بابا مامان باباش نمیدونن😂 صداشم...😂😁

عجب😐😂

خب نقاشی ای چیزی؟!

امشو شوشه لیپک لیلی لونه 💜😐                              اگه توی تاپیکا یه چیز کاملا بی ربط گفتم به روی خودتون نیارین و ب دل نگیرین. همیشه موضوع تاپیکا رو اشتباه متوجه میشم :/
2714
نمیدونم والا میگه خاص باشه  که به چشمش بیاد😒 ولی نقاشی یکم بچگونه نیس😂

دیگه به ذهنم نمی‌رسه🤔

واقعا؟! تو دو روز آماده میشه؟!😂 فکر خوبیه👍🏻

آره نمیدونم اگه بیشتر پول بده اره 

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

در ضمن در تربیت و آموزش خواهر زادت باید تجدیدنظر بشه سال  ۱۲ سالگی میشه سال ۹۳ اونموقع کی اینستاداشت که این بچه داشته؟

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌