2733
2734
عنوان

خرید خونه

308 بازدید | 32 پست

توتهران نارمک جای خوبش تقریبا چجوریه قیمتا 

مااسلام اباد میشینیم میخوایم بریم نارمک نظرتون درمورد نارمک چیه

نرسیده به دریا🏖                                                                           اسمم ساحل  

قیمت ها رو نمیدونم دقیق ولی جای خوبیه

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین قدر بهت بگم که منطقه ۱۶متری ۲۲تومنه . اونجا که دیگه خدا میدونه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
همین قدر بهت بگم که منطقه ۱۶متری ۲۲تومنه . اونجا که دیگه خدا میدونه

اره الان قیمتا افتظاح شده

نرسیده به دریا🏖                                                                           اسمم ساحل  
2738
بد نیست ولی حداقل متری ۲۸تا۳۵  هستش۱۵سال ساخت تقریبا

یکم پسنداز داریم خونمونم میفروشیم

بد نیست شهرک امید خوبه

شهرک امید که نارمک نیست

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2706