2733
2734

تخت و اینا نمیگیرم

ی تشک خریدم از این ضخامت دارا هست

یه تشک تعویضم میخوام بخرم

یدون دیگه باید بخرم برا حمل و خواب خونه کسی یا از همون تشک تعویض استفادع کنم؟؟ باید بخرم؟؟

خدایا نا امیدم نکن❤👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پتو و تشک نازک و متکا کوچولو میخوای برای بیرون ک تو ساک جا بشه

ی تشک و پتو و متکا برا تو خونه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2731

برا حمل قنداق فرنگی بهتره عزیزم.

سعی کن یدونه تشک پشم شیشه نازک بگیر که بتونی بندازی لباسشویی.همه جاشو هم باید دوخت کنی.

یکی هم که گرفتی کافیه.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

اگر تخت نمیگیری و بچه رو رو زمین میخوابونی حتما یه تشک پشم بگیر براش ،یه قنداق فرنگی بگیر برای جایی رفتن یه تشک پنبه کوچیکم بگیر برای وقتایی که میخوای رو پات بخوابونی فقط بالشتهاشو پنبه بگیر ضد حساسیته

2738

یه تشک سبک بگیر نمیشه از تشک تعویض استفاده کنی من یه خوشخواب واسه تختش گرفتم یه تشک واسه وقتی که توی حال میخوابیم یا میریم خونه بابام اینا یه تشک تعویض هم که واسه تعویض پوشکش استفاده میکنم البته اگه برات مقدور نیست میتونی وقتی میری جایی پتوی گلبافت های مسافرتی تا بزنی روش بخوابونی 

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز...