2726
عنوان

ماه ششم هستم شکمم سفت میشه لطفا راهنماییم کنید نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 27 پست
نه به غیر از اون کل شکمم سفت میشه مخصوصا بعد از غذا 

با دو سه تا دکتر مشورت کن اگه ضرر نداره تست بده 

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
چرا دوختنش؟ برام توضیح میدی؟

بخاطر کوتاه بودن دهانه رحم..نرمالش باید بین ۳۵ تا ۴۰ باشه ..ک زیر ۳۰ رو میدوزن ک زن دچار زایمان زودرس نشه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم منم اینطور میشدم انقباض رحمی وای که چقدرم درد داشت نگران نباش فقط استراحت تو بیشتر کن برو پیش ...

ممنونم عزیزم شیاف استفاده میکنم ولی قرص ضد انقباض نداده گفته برو تست انقباض بده

دهانه رحمم باز شده بود

آهان عزیزم انشاالله که به سلامتی نی نی تو به دنیا بیاری

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
ممنونم عزیزم شیاف استفاده میکنم ولی قرص ضد انقباض نداده گفته برو تست انقباض بده

برو تست بده هیچ ترسی نداره و خطری هم نداره قبلشم یه چیز شیرین بخور.. هرچند اینطور که تو میگی انقباض احتمالا