2726
عنوان

سیپروترون کامپاند

218 بازدید | 10 پست

سلام من دوسال پیش دکتر رفتم و بخاطر تخمدان پلی کیستیکم قرص سیپروترون تجویز کرد ۶ماه خوردم جوش صورتم کاملا خوب شد وپریودی هام از ۳۵روز ۲۸روزه شد الان بعد دوسال دوباره پریودام ۳۵روزه شده و جوشای صورتم برگشته حالا قرص سیپروترون بهم نمیسازه حالت تهوع خیلی خیلی شدید بهم میده باید چکار کنم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این قرص افتضاحه چطوری دو سال خوردی😐ببخشید ولی عملا تخمدانهارو تنبل میکنه و پریود مصنوعی داره ادم

دوسالی که خوردم اذیتم نمیکرد ولی الان که میخورم از نظر درمانی چرا ولی حالمو خیلی بد میکنه

منم شنیدم با قطع این قرص ها یا گذشت زمان طولانی کاراییشون رو از دست میدن مخصوصا کامپاند واسه رفع جوش ...

اره دقیقا وقتی میخورم عالیه جوشام خوب میشه پریودم منظم میشه ریزش موهام کمتر میشه ولی قطع میکنی به مرور برمیگرده

یبار ۳۳ روز یبار۳۵_۳۶تو این حدوداست .الان ۶۳کیلوام

منم همین طوریم اونوقت یعنی تنبلی اخمدان دارم  اخه فکر کنم طبیعی باشه. 

وزنتون اگر با قدتون میخوره که خوبه ولی اگه قدتون کمتر ۱۶۲هست کاهش وزن از هر دارویی بهتره. 

منم همین طوریم اونوقت یعنی تنبلی اخمدان دارم  اخه فکر کنم طبیعی باشه.  وزنتون اگر با قدتو ...

اخه من قبلا پریودم ۳۵روزه بود صورتمم جوش میزد تا رفتم دکتر زنان سنونوشت واسه ۱۲قاعدگی انجام دادم گفت تخمدانات پلی کیستیکه سیپروترون بخور ۶ماه خوردم ۶ماه قطع کردم دوباره ۶ماه خوردم جوشای صورتم خوب شد پریودام ۲۸روزه شد همه چی اوکی شد الان که قطع کردم دوباره جوشای صورتم برگشته پریودامم منظمه ولی ۳۰وچند دورزه شده تخمدان پلی کیستیکم یا چیزی درمان قطعی نداره