2726
عنوان

خواستگارم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 72 پست
بهش فرصت دادم و گفت ترک کردم چی؟؟؟

من بودم قبول نمیکردم بنظرم قابل اعتماد نیست مخصوصا وقتی گفتی خانوادش اهل این چیزا هستن .....بازم خودت میدونی اگه واقعا مطمنی ترک میکنه دو روز دیگه یا یواشکی نمیره سراغش پس مشکلی نیست...

و منی ک از دل تاریکی ب اوج خورشید رسیدم🌎💫️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم قبول نمیکردم بنظرم قابل اعتماد نیست مخصوصا وقتی گفتی خانوادش اهل این چیزا هستن .....بازم خود ...

خانواده خودش فرهنگین حتی خودشم همینطور عمو و ایناش اهلش هستن 

منم همین سوال رو دارم تو ذهنم. ولی خوب اگر میخواست دروغ بگه چرا همینم گفت؟؟

دوستم مذهبیه، شوهرش روز خواستگاری بش گفته بود  نمازم کامله، فقط راستشو بخوای نماز صبحمو قضا میخونم....حالا یه جوری شده که اصلا توقع نماز خوندن از شوهرش نداره، دلواپس چیزای بدتری هست. 

2728
خودش خواست بذاره کنار یا به خاطر شما؟

من بهش بعد ازدواجمون گفتم که خانواده ما به شدت با نشروب مخالفن یعنی یه جورایی ننگه برامون 

یه چیزی بهت بگم دوست خیلی ارتباط داره که اگه دوستاشو بتونه بزاره کنار میتونه ترک کنه ولی اگه دوستاشو نتونه بزاره کنار مطمعن باش بخاد بزاره کنار موقته دوباره میره سراغش اگه با دوستاش بیفته

منم همین سوال رو دارم تو ذهنم. ولی خوب اگر میخواست دروغ بگه چرا همینم گفت؟؟

خب بگه..مگه هر گفتنی به معنای کنار گذاشتنشه...اگر خیلی اصرار بهش داری؛باید زمان شناخت و آشنایب رو طولانی کنی و توی مواقع مختلف بسنجیش

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔

البته اگر خانواده و دوستاش اهل اینجور چیزا هستن؛مطمئن باش که کنار نمیذاره..چون اینجوری بزرگ شده و مزه ش رفته زیر دندونش

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
دوستم مذهبیه، شوهرش روز خواستگاری بش گفته بود  نمازم کامله، فقط راستشو بخوای نماز صبحمو قضا میخ ...

منظورت اینه احامالا چیزای خیلی بدتری وجود دارن که اینایی که راستشو گفته احتمالا در برابر اونا خیلی بی اهمیت بودن که راستشو گفته؟😔

من بهش بعد ازدواجمون گفتم که خانواده ما به شدت با نشروب مخالفن یعنی یه جورایی ننگه برامون  یه ...

گفت که این دوستاشو میذاره کنار دیگه اینکه چقدر سر حرفش باشه رو نمیدونم 

البته اگر خانواده و دوستاش اهل اینجور چیزا هستن؛مطمئن باش که کنار نمیذاره..چون اینجوری بزرگ شده و مز ...

خانواده نزدیک نه. عمو اینا اهلشن که یه شهر دیگه ان البته. دوستاشم خودش گفت رابطه با اون دوستاشو در حد چت محدود میکنه. دیگه نمیدونم چقدر سر حرفش باسه 

خانواده نزدیک نه. عمو اینا اهلشن که یه شهر دیگه ان البته. دوستاشم خودش گفت رابطه با اون دوستاشو در ح ...

خیلی حواستو جمع کن..دلخوش به تعریف بقیه ازش نباش...رو ریزترین رفتارا و حرفایی که ازش میبینی توجه کن.

منظورت اینه احامالا چیزای خیلی بدتری وجود دارن که اینایی که راستشو گفته احتمالا در برابر اونا خیلی ب ...

دقیقا همین طوره، ویک مطلب دیگه، اگه کامل مسئله ای رو ازت پنهان میکرد بحثش جدا بود، ولی وقتی به این شفافیت درباره این موضوع صحبت میکنه، در اینده حتما از تو توقع داره که با این موضوع کنار بیای. اگه واقعا نمیخواد دوباره مشروب بنوشه، چه لزومی داره تو جلسه خواستگاری از گذشته ای حرف بزنه که قرار نیست هرگز تکرار بشه؟ به نظر من با این حرفا داره زمینه سازی میکنه که بعدا هم ادامه بده

دقیقا همین طوره، ویک مطلب دیگه،  اگه کامل مسئله ای رو ازت پنهان میکرد بحثش جدا بود، ولی وقتی به ...

من خیلی سین جینش کردم فهمیدم مشروب رو جیز حرومی نمیدونه. بعد کم کم فهمیدم قبلا چند باری خورده و یه بارشم مامانش متوجه شد. قصد اینکه دیگه هم نخوره نداشت. گفت شما باهاش مشکل دارین گفتم بله گفت خوب اگر مشکل دارین میذارمش کنار